تیونینگ لامبورگینی اونتادور Xago معرفی شد

تیونینگ لامبورگینی اونتادور Xago معرفی شد

شرکت ایتالیایی لامبورگینی نسخه های متفاوتی از خودروی اونتادور خود را راهی بازار های جهانی کرده است که هرکدام از آنها دارای مشخصات فنی بسیار بالا به همراه طراحی بسیار فوق العاده بوده اند که باعث شده تا این شرکت بار دیگر در صدر برترین تولیدکنندگان سوپر اسپورت قرار بگیرد.

خودروی اونتادور این شرکت ایتالیایی مورد تیونینگ های متفاوت و زیای از سوی شرکت های مختلف قرار گرفته است اما این بار خود شرکت لامبورگینی خودروی خود را تیونینگ کرده و بخاطر جشن و سالگرد تاسیس این شرکت این خودروی جذاب را معرفی کرد.

امکانات و قابلیت های بسیار ایده آل و خاص این خودرو نشان دهنده حالتی بسیار مناسب و خاص می باشد که می توان گفت این حالت ها بهترین اتفاقاتی می باشد که تابحال در یک خودروی سوپر اسپورت از سوی شرکت ایتالیایی لامبورگینی شاهد خواهیم بود و نیز هستیم.

تیونینگ لامبورگینی اونتادور Xago بهترین خودرویی می باشد که توسط لامبورگینی عرضه خواهد شد و دارای مشخصات فنی بسیار قدرتمند و زیادی می باشد که باعث خواهد شد تا حالتی بسیار ایده آل و جذاب برای این خودرو به ارمغان بیاورد که تابحال وجود نداشته است.

با این حال لامبورگینی بهترین ترکیب ممکن را برای خودرو های خود در نظر گرفته است و این اتفاق باعث می شود تا حالتی ایده آل و مناسب برای این خودرو به وجود بیاورد که فروش مناسب و بالایی را برای بازار های جهانی به همراه خود داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تیونینگ لامبورگینی اونتادور Xago

این خودرو دارای مشخصات فنی بسیار قدرتمند و بالا می باشد که از سوی این شرکت ارائه داده خواهد شد و می توان گفت یک حالت بسیار مناسب و ایده آل محسوب می شود که لامبورگینی این حالت ها را در یک ماشین جذاب و البته خاص و فوق العاده خود قرار داده است.

مشخصات فنی استفاده شده در این خودرو نشان می دهد این قدرتمندترین V12 می باشد که تاکنون توسط لامبورگینی ساخته شده است، ۷۷۰ اسب بخار قدرت موتور به همراه تولید نیروی ۷۲۰ نیوتون قدرت نشان از قدرتمند بودن این خودرو نسبت به نسخه های دیگر این شرکت دارد.

در کل شاهد یک خودروی بسیار ایده آل هستیم که لامبورگینی آنرا رونمایی کرده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه قابلیت و حالت هایی برای این خودرو در نظر گرفته خواهد شد که می تواند بسیار ایده آل و در عین حال خاص و فوق العاده محسوب شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. میثم میگه

    عالیه این ماشین
    فوق العاده هس

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر