تیونینگ پورشه پانامرا توسط TechArt :تبدیل سدان به سوپر سدان

تیونینگ پورشه پانامرا توسط TechArt :تبدیل سدان به سوپر سدان

خودرو پورشه پانامرا یکی از جذاب ترین و البته محبوب ترین خودرو های شرکت پورشه به شمار می رود و طرفداران زیادی از سراسر دنیا به خود اختصاص داده است. این خودرو مورد ارتقا طراحی و فنی قرار گرفته و یکی از شرکت هایی که تیونینگ زیادی روی خودرو های پورشه انجام می دهد TechArt است.

این شرکت توانسته با ارتقا بخش های مختلف پورشه پانامرا آنرا تبدیل به یک خودروی قدرتمندتر و همچنین خاص تر نسبت به نسخه اولیه خود بکند. شرکت TechArt برای خودروی پورشه تایکان نیز برنامه ارتقا و توسعه قابلیت های فنی داشت که با موفقیت همراه بود و حالا برای نسخه پانامرا نیز توانسته این عملکرد را اجرایی کند.

بدنه نسخه جدید پورشه پانامرا از جنس تیتانیوم با روکش فیبرکربنی است، داخل کاپوت جلویی خودرو نیز از جنس کربن و ترکیب دیفیوزر طراحی و ساخته شده است. اندازه تایر ها نیز به ۲۲ اینچ رسیده و نسبت به قبل ۲ اینچ بزرگتر شده و از فرمول Daytona II و VI ساخته شده است.

تیونینگ پورشه پانامرا توسط TechArt یک تجربه خاص و هیجان انگیز محسوب می شود، چون نوع ساختار و ترکیب خودرو به کلی مورد تغییر قرار گرفته و تفاوت بسیار زیادی نسبت به نسخه اصلی دارد. ارتقا پورشه پانامرا در بخش های طراحی و سخت افزاری به بهترین شکل ممکن و بدون ایراد انجام گرفته است.

در این نسخه شاهد فضای بهتر و جادار برای سرنشینان این خودرو هستیم که با ترکیب چرم گاوی و رنگبندی مخصوص و همچنین کیفیت خاص پورشه ساخته شده و حالت مناسبی دارد، جلوبندی تمیز و با اندازه مناسب از دیگر مزیت های طراحی داخلی این خودرو به شمار می رود.

تیونینگ پورشه پانامرا توسط TechArt و تبدیل به یک غول
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تیونینگ پورشه پانامرا توسط TechArt و تبدیل به یک غول

تمامی فناوری هایی که پورشه در نسخه اصلی برای این خودرو اعم از: صفحه نمایش لمسی، نمایشگر هیبریدی و قابلیت اتصال به اینترنت وجود داشت توسط TechArt نیز رعایت شده و مورد استفاده قرار گرفته است. صندلی های ارگونومی و بسیار راحت این نسخه نیز از جذابیت های داخل کابین به شمار می رود.

در تمامی قسمت های خودرو شاهد انحصاری بودن قطعات و تجهیزات پورشه هستیم که با لوگو مخصوص این شرکت حکاکی شده است. نسخه GTS پورشه پانامرا دارای قدرت موتور ۱۸۰ اسب بخاری و ۱۱۰ پوند نیروی گشتاور دارد که با ترکیب یکدیگر باعث می شوند تا شاهد ۰ تا ۶۰ کیلومتر در ۳.۴ ثانیه طی شود.

تیونینگ پورشه پانامرا توسط TechArt و تبدیل به یک غول

TechArt هنوز نسخه نهایی و ارتقا داده شده پورشه پانامرا رونمایی نکرده و احتمال دارد شاهد یک نسخه توربو قدرتمند نسبت به نسخه اصلی و نسخه اولیه ارتقا داده شده باشیم. گفته می شود در نسخه نهایی شاهد قدرت موتور ۷۱۰ اسب بخاری با نیروی ۶۹۹ پوند گشتاور خواهیم بود.

تیونینگ شدن پورشه پانامرا اصلا جای تعجب ندارد، اما ارتقا از حالت معمولی به حالت حرفه ای و انتقال از یک سدان معمولی به یک سوپر سدان قطعا جذابیت های خاص خود را دارد که شرکت TechArt توانسته از خود به نمایش بگذارد. تصاویر منتشر شده از طراحی نهایی و شکل کلی این خودرو به جذاب ترین حالت ممکن انجام گرفته و قطعا حالت بسیار خوبی نزد هوادارن پورشه پانامرا دریافت خواهد کرد. نظر شما درمورد این نسخه چیست؟

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر