تیک تاک محبوب ترین اپلیکیشین میان کاربران ایرانی

تیک تاک محبوب ترین اپلیکیشین میان کاربران ایرانی

اپلیکیشین چینی تیک تاک بین کاربران ایرانی بسیار معروف و محبوب شده است و بیشتر کاربران از این اپلیکیشین استفاده می کنند. این اپلیکیشین قدرت ساخت کلیپ های ویدیویی با افکت های مختلف می باشد که این امکان را به کاربر می دهد کلیپ های متفاوت و با صدا گذاری های مناسب کلیپ ویدیو های خاصی را تولید کند.

بخاطر همین نیز این اپلیکیشین میان کاربران کشورمان بسیار محبوب و خاص شده است و از نظر دانلود نیز یکی از پر دانلود ترین اپلیکیشین ها در ایران به حساب می آید. این اپلیکیشین در سال ۲۰۱۶ عرضه شد و در این مدت بسیار کم به یکی از معروف ترین و البته پر کاربرد ترین اپلیکیشین های دنیا تبدیل شده است.

دانلود اپلیکیشین از سمت کاربران ایرانی باعث شده است تا مدیر این نرم افزار، اپلیکیشین تیک تاک محبوب ترین اپلیکیشین را برای کاربران ایرانی اختصاص دهد و اعلام کند که این برنامه میان کاربران ایرانی کاربرد زیادی داشته است و طرفداران خاص خود را نیز داشته است.

این نرم افزار با امکانات و قابلیت های ویژه افکت از نوع صدا،تصویر،ویدیو،فیلم و اضافه کردن تکست و دیگر ابزار ها به یکی از معروف ترین اپلیکیشین ها در گوگل استور و اپل استور به شمار می رود.

این نرم افزار آنقدر در دنیا طرفدارا دارد که تخمین زده می شود اگر این اپلیکیشین به مدت یک هفته از کار بیوفتد بیشتر مردم از درآمد زایی های میلیونی برداشته خواهند شد. دلیل استفاده بیشتر ایرانی ها از این نرم افزار وجود طرفداران زیاد دوست داران کلیپ های ویدیویی است که باعث شده است تا این اپلیکیشین پر دانلود ترین نرم افزار این ماه باشد.

 

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تیک تاک محبوب ترین اپلیکیشین : عنوان جالب و دوست داشتنی

بیشتر کاربران شبکه مجازی اینستاگرام آشنایی نسبی با این اپلیکیشین را دارند و اکثر کلیپ های دو ماه آخر اینستاگرام از طریق همین اپلیکیشین ادیت و ساخته شده است. این نرم افزار قابلیت های زیادی دارد و باعث می شود کاربر با اختصاصی کردن کلیپ ها زیبایی خاص را به آنها دهد.

تیک تاک میان ایرانی ها یک جایگاه ویژه ای دارد، این حرف از دهن مدیر اجرایی تیک تاک به گوش رسید. این حرف آنقدر مهم بود که طرفداران این اپلیکیشین در ایران از این حرف تقدیر و تشکر های فراوانی کرده اند و دادن لقب به ایرانیان را دوست داشته اند.

اپلیکیشین Tik Tok دارای معایب و مزایای می باشد، مهم ترین مزایای این نرم افزار وجود ابزار های مختلف برای ادیت فیلم ها می باشد که در دیگر اپلیکیشین های مشابه قابل رویت نیست. بزرگترین عیب این محصول نیز زمان ساخت کلیپ ها می باشد.

شما در این اپلیکیشین نمی توانید ویدیو کلیپ های بالای ۱۵ ثانیه درست کنید، همین موضوع نیز باعث شده است تا اکثر کاربران درمورد این موضوع اعتراضات زیادی علیه سازندگان این اپلیکیشین داشته باشند. تیک تاک اپلیکیشین محبوب ماه از نظر سایت ها و کارشناسان لقب گرفته است و با شکستن رکورد دانلود یکی از محبوب ترین ها در دنیای اینترنت می باشد. شما می توانید از فروشگاه های اینترنتی این اپلیکیشین را دانلود کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی __

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر