تیک تاک منبع موسیقی برای کلیپ های ویدیویی

تیک تاک منبع موسیقی برای کلیپ های ویدیویی

بعد از گذشت فعالیت و محبوبیت شرکت تیک تاک حالا شاهد اضافه شدن قابلیت های متعدد و بسیار کاربردی هستیم که در دستور کار این شرکت قرار گرفته است و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های مناسب و کاربردی خواهیم بود که برای کاربران در نظر گرفته می شود.

تیک تاک با یک مرجع موسیقی کامل برای کاربران خود عملکرد مناسبی ارائه داده است و کاربران می توانند با استفاده از این کتابخانه موسیقی مورد نظر خود را برای کلیپ های انحصاری خود استفاده کنند و شاهد حالت های مناسب و بسیار جذاب باشیم.

این شرکت با همکاری گروه موسیقی UMG یک کتابخانه از تمامی خوانندگانی که با این گروه همکاری می کنند ایجاد کرده است و تیک تاک برای هر ۱۰ هزار استفاده از یک موزیک برای خواننده و گروه UMG هزینه های معینی که در قرارداد این دو طرف نوشته شده است پرداخت می شود.

تیک تاک منبع موسیقی بسیار خوبی خواهد بود که علاوه بر استفاده در کلیپ های خود نرم افزار شاهد استفاده از فایل ها در دیگر بخش ها خواهیم بود که می تواند برای محبوبیت خوانندگان کمک بسیار زیادی بکند و شاهد ایجاد حالت های مناسب و بسیار کاربردی از سوی این نرم افزار خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این حرکت تیک تاک باعث خواهد شد تا دیگر کاربران این اپلیکیشن نیازمند پیدا کردن موزیک برای کلیپ خود در اینترنت نباشند و شاهد این حالت خواهیم بود که به صورت مستقیم و پیشنهاد اولیه برای کاربران ارائه داده خواهد شد تا آنها بتوانند بدون نیاز به دانلود فایلی از موسیقی های متنوعی استفاده کنند.

تیک تاک منبع موسیقی برای کاربران

این قرارداد و پروژه برای خوانندگان نیز یک اهمیت ویژه خواهد داشت و می توان گفت باعث خواهد شد تا آنها بدون پرداخت هزینه کار های خود را تبلیغ کنند و در اکثر ویدیو کلیپ هایی که امروزه در تیک تاک و اینستاگرام منتشر می شود، باعث محبوبیت بیش از حد آنها شود.

حالا علاوه بر تیک تاک و کاربران این نرم افزار، خوانندگانی که با گروه UMG همکاری می کنند می توانند با ارائه موسیقی های با کیفیت و بسیار دلنشین باعث محبوبیت خود شوند و برای درآمدزایی و همچنین مشهور شدن میان میلیارد ها کاربر فعال تیک تاک و اینستاگرام شوند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر