تیک تاک نرم افزار محبوب هند اعلام شد : کاربر میلیونی

تیک تاک نرم افزار محبوب هند اعلام شد : کاربر میلیونی

آمار و اطلاعات جدیدی از نرم افزار تیک تاک در هند اعلام شده است که شاهد آمار بسیار مناسب و خوبی از سوی کاربران این نرم افزار در کشور هند هستیم که آمار بسیار فوق العاده و جذابی را ارائه می دهد که واقعا بسیار فوق العاده و خاص می باشد.

طبق گفته تیک تاک طرفداران این شرکت در این کشور حدود ۹۰۰ میلیون نفر تخمین زده شده که واقعا آمار عجیب و فوق العاده ای می باشد که این نرم افزار توانسته در کشور هند به ثب برساند که واقعا تیک تاک را یک ردیف جلوتر از دیگر نرم افزار ها می کند.

کاربران هندی تیک تاک بسیار زیاد می باشد و این در داخل نرم افزار ها و ویدیو هایی که در آن آپلود شده به طور واضح مشخص می باشد و همین کار نشان دهنده حالتی مناسب و فوق العاده می باشد که این شرکت توانسته در هند به طور کامل راه اندازی کند.

تیک تاک نرم افزار محبوب هند اعلام شد که فاصله دیگری با نرم افزار ها در این کشور دارد و به نوعی می توان گفت حدود ۷۰ درصد کل کشور هند حداقل یکبار از این نرم افزار استفاده کرده اند که نشان دهنده حالتی مناسب برای این نرم افزار محسوب می شود.

تیک تاک که در حال رسیدن به اینستاگرام می باشد و برخی از کارشناسان اعلام کرده اند این تلاش تیک تاک برای رسیدن به رقیب اصلی خود یعنی اینستاگرام می تواند به زودی شاهد این اتفاق باشیم و این احتمال وجود دارد که اتفاقات مناسب و خوبی در انتظار تیک تاک خواهد بود.

تیک تاک نرم افزار محبوب هند اعلام شد : کاربر میلیونی

تیک تاک نرم افزار محبوب هند

رقابت این دو شبکه اجتماعی بسیار نزدیک می باشد و احتمال اینکه تیک تاک بتواند از رقیب خود یعنی اینستاگرام جلو بزند بسیار زیاد می باشد که این کار باعث ایجاد یک رقابت بسیار حساس و نزدیک میان این دو غول شبکه های اجتماعی وجود خواهد داشت.

اینستاگرام عملکرد فوق العاده ای داشته و شاهد این بوده ایم که این حالت توانایی های بسیار زیاد و بالایی داشته و همین کار نیز باعث جلو افتادن این شبکه اجتماعی بسیار پرطرفدار از رقیب سنتی و اصلی خود تیک تاک بوده است که رقابت را حساس و بسیار نزدیک می کند.

ناگفته نماند که اینستاگرام از شبکه اجتماعی تیک تاک قدمت زیادی دارد و تقریبا ۴ سال از این شبکه اجتماعی بزرگتر می باشد که باز هم نشان دهنده تلاش بسیار زیاد و فوق العاده تیک تاک برای رسیدن به حریف قدرتمند و پر تلاش خود اینستاگرام بوده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر