حالت شفافیت خودکار ایرپاد پرو اپل به ثبت رسید

هدفون بیسیم ایرپاد پرو اپل پیشرفته ترین هدفون بیسیم اپل محسوب می‌شود که توسط این شرکت کوپرتینویی عرضه شده است. حالا اپل در حال آماده سازی جانشین این نسخه، یعنی ایرپاد پرو ۲ است. همچنین طبق یک گزارش رسمی، این شرکت حالت شفافیت خودکار ایرپاد پرو را به ثبت رسانده است.

اپل برخی از ویژگی های نسخه پرو را به مدل های معمولی هم اضافه می کند، اما در عین حال از ویژگی های متمایز کننده نسبت به مدل های معمولی استفاده می‌کند.

این شرکت امروز یک ثبت اختراع رسمی در دفتر ثبت اختراعات ایالات متحده با عنوان وقفه برای دستگاه های صوتی حذف کننده نویز اقدام کرده است که به طور واضح نشان دهنده پشتیبانی از حالت شفافیت خودکار است که در ایرپاد پرو ۲ و یا نسل بعدی ایرپاد های اپل استفاده خواهد شد.

با استفاده از این ویژگی کاربران توانایی این را دارند که قابلیت حذف نویز را به صورت دستی تنظیم کنند و نوع حذف کردن نویز را از این بخش تعیین کنند. به زبان ساده، کاربر می‌تواند تنظیم کند هرموقع از هدفون استفاده نمی‌کند، قابلیت حذف نویز خاموش باشد تا عمر باتری و شارژدهی بیشتر باشد.

همچنین کاربر این توانایی را دارد که نسبت به هر مخاطب قابلیت حذف نویز و شفاف کردن تماس داشته باشد. این فناوری معطوف به کاربران نخواهد بود و به صدا هایی مانند آژیر آمبولانس و یا ماشین آتش نشانی و همچنین هشدار های دود و یا آتش که به صورت زنگ های مخصوص به صدا درمی‌آیند حساس خواهد بود و برای رسیدن صدا به گوش کاربر، قابلیت حذف نویز را غیرفعال خواهد شد.

حالت شفافیت خودکار ایرپاد پرو اپل

حالت شفافیت خودکار ایرپاد پرو اپل

اپل این پتنت را در ماه جولای به ثبت رساند و هیچ تضمینی وجود ندارد ندارد که این فناوری در ایرپاد پرو ۲ مورد استفاده قرار بگیرد. ثبت اختراع تنها نشانه ای از این است که این شرکت در حال کار بر روی توسعه آن است.

طبق گزارش های منتشر شده، ایرپاد پرو ۲ اپل در پاییز ۲۰۲۲ به همراه تعداد زیادی از محصولات اپل رونمایی خواهد شد. شایعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد این هدفون با طراحی اصلاح شده و با ویژگی های جدید مرتبط با حالت سلامتی عرضه خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر