ثبت گوشی جدید شیائومی با صفحه نمایش خمیده و لنز بزرگ دوربین

ثبت گوشی جدید شیائومی با صفحه نمایش خمیده و لنز بزرگ دوربین

شیائومی یک گوشی جدید ثبت اختراع کرده است و برخی ویژگی های آن قبل از تایید رسمی فاش شده است. طبق اطلاعاتی که از سایت LetsGoDigital منتشر شده است نشان می‌دهد شیائومی در حال کار کردن بر روی یک حالت جذاب و طراحی گوشی هوشمند با طراحی جذاب است.

در تصاویر و پتنت های منتشر شده، شاهد یک گوشی با حاشیه های خمیده و سنسور دوربین بزرگ هستیم که قابلیت زوم چند برابری و حالت تله فوتو خواهد داشت که عملکرد مناسب و قابل قبولی ارائه خواهد کرد. در کنار آنها شاهد ترکیب قابل قبول مشخصات سخت افزاری نیز هستیم.

با توجه به ساختار و طراحی کلی گوشی می‌توان نتیجه گرفت که شیائومی تمرکز زیادی روی دوربین دارد و قصد دارد به بهترین شکل ممکن دوربین این نسخه را بولد کند. قبلا هم اطلاعاتی درمورد گوشی شیائومی با کیفیت دوربین بالا انتشار شده بود که حالا به واقعیت پیوستن و به زودی شاهد این خواهیم بود که شیائومی یک گوشی با دوربین خاص و با کیفیت ارائه خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ثبت گوشی جدید شیائومی در سازمان ثبت اعلامات جهانی انجام گرفته است و این نشان دهنده تاییده اولیه برای ساخت این نسخه است. رندر هایی که از طراحی اولیه این نسخه در دسترس قرار گرفته است، نشان می‌دهد این ترکیب مورد نظر یکی از ویژگی های بارز و قابل قبول در دنیای گوشی های هوشمند است.

سخت افزار برای این نسخه در نظر گرفته نشده است اما با توجه ادعا های صورت گرفته، احتمال استفاده از سنسور های دیجیتالی با قابلیت زوم اپتیکال و هیبریدی برای این مدل در نظر گرفته خواهد شد و مورد انتظار ترین گوشی شیائومی روانه بازار خواهد شد.

ثبت گوشی جدید شیائومی

با توجه به شکل کلی ماژول دوربین می‌توان گفت، این شرکت قصد دارد روی دوربین ها تمرکز کند و با توجه به اینکه شیائومی یک محصول در حذ رقابت برای بخش دوربین ندارد، این نسخه می‌تواند یکی از گزینه های مهم برای جایگزینی در این سری باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر