جانی آیو رسما اپل را ترک می کند

جانی آیو رسما اپل را ترک می کند

جانی آیو ، رئیس مشهور طراحی اپل رسما این شرکت را ترک کرد .  مردی که برخی از نمادین ترین محصولات کوپرتینو را طراحی کرده است ،از جمله iPod ، iMac ، MacBook ، iPhone و iPad ،  است که اکنون از لیست مدیران وب سایت Apple حذف شده است.

سر جاناتان آیو ، معروف به جونی آیو ، در ماه ژوئن اعلام کرد که قصد دارد شرکت LoveFrom را شروع کند ، یک شرکت طراحی که او با همکاری طراح همکار Apple Marc ، Marc Newson راه اندازی کرده است. این مرد انگلیسی در سال ۱۹۹۲ به اپل پیوست و از سال ۱۹۹۶ هدایت تیم طراحی این شرکت را بر عهده گرفت .

وی در ماه ژوئن گفت : من به کار ماندگار مان برای ایجاد یک تیم طراحی ، فرایند و فرهنگ در اپل که بدون همت است ، افتخار می کنم .تاریخ دقیق خروج وی از شرکت اپل هنوز معلوم نشده است ، اما بیانیه مطبوعاتی ژوئن نشان می دهد که این اتفاق بعضا اواخر امسال رخ خواهد داد .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

جانی آیو رسما اپل را ترک می کند

جانی ایو گفت : من به طور کامل روابطم را با اپل قطع نمی کنم . این شرکت یکی از مشتریان اصلی LoveFrom خواهد بود .تیم کوک در اوایل سال جاری گفت : اپل همچنان از استعداد های جانی بهره مند خواهد شد . مذیرعامل افزود : اپل به طور مستقیم با او در پروژه های اختصاصی همکاری می کند و البته از طریق همان تیم طراحی درخشان و پرشور که او خود ساخته بود .اکنون وظایف طراحی نرم افزار و سخت افزار اپل بر عهده کو جف ویلیامس است.

ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم که چه محصولاتی را در LoveFrom برنامه ریزی کرده شده ،هر چند که با توجه به تاریخچه طراح ، مطمئنا جالب خواهد بود که چه چیزی را ارائه می دهد امیدوارم که قیمت کتاب ها بیش از ۳۰۰ دلار نباشد .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر