هیچ جایگزین برای گوشی های هوشمند ۶G وجود نخواهد داشت

ویوو اخیرا جلسه ارتباطات خارجی خود را که با هدف توسعه ۶G تمرکز دارد، برگزار کرد. خو چی، رئیس موسسه تحقیقات ارتباطات ویوو، گفت که در حال حاضر، ویوو تحقیقات ۶G خود را آغاز کرده است.

این شرکت در حال حاضر در حال تحقیق در مورد برخی سناریو ها و فناوری های کلیدی است. از نظر خو چی، تلفن های همراه، عینک های واقعیت مجازی (AR/VR) و ربات ها محصولات مهمی برای ساختن یک زندگی دیجیتالی در عضر ۶G هستند.

اجلاس آنلاین 6G

در مورد ربات ها، خو چی پیش بینی کرده است که پس از سال ۲۰۳۰، ربات های چند منظوره جایگزین ربات های اولیه موجود می شوند. علاوه بر این، جایی برای آپدیت و ذخیره ظرفیت های هوشمند آنها وجود دارد. در سایر فناوری های مرتبط با ربات پیشرفت چشمگیری حاصل خواهد شد.

تا آنجا که به فناوری های AR و VR مربوط می شود، خو چی معقد است که عینک های آینده نازک تر و راحت تر خواهند بود. آنها همچنین ارتباط بیشتر با رابط مغر و رایانه برای خواندن دقیق مغر انسان خواهند داشت.

وی برای تلفن های هوشمند معتقد است که هیچ جایگزینی برای گوشی های هوشمند ۶G وجود نخواد داشت. دلیل اصلی آن جایگزینی صفحه لمسی بسیار دشوار است. ارتباطات هنوز برای اتصال به یک ماژول ارتباطی نیاز دارد. قدرت محاسباتی به یک واحد محاصباتی، هسته آرم و سایر موراد نیاز دارد. همه این ها به یک ورودی به یک پایه اطلاعاتی هوشمند نیاز دارند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ویوو ترمینال های ۲C بیشتری در عصر ۶G توسعه خواهد داد

خو چی هنگام صحبت در مورد کدام زمینه یا نوع گروه ویوو که در آن زمینه مشغول خواهد بود پاسخ داد که این شرکت در آینده ترمینال های ۲C بیشتری توسعه خواهد داد و برنامه های بیشتری برای ارائه خدمات تجاری متناظر دارد.

خو چی زمانی از تفاوت بین ۵G و ۶G صحبت می کند می گوید که ۴G و ۵G ارتباط دیجیتالی دارند. با این حال، ۶G این دو را تقویب کرده و توسعه هوشمندانه را برای ارائه خدمات یکپارچه مثل ارتباطات، محاسبات و ذخیره سازی را ترکیب می کند.

وی همچنین تاکید کرد که ۶G به راحتی نمی تواند برابر با فناوری ۵G+AI باشد. در این مرحله، این دو فناوری مستقل از یکدیگر هستند و در آینده به سمت توسعه یکپارچه حرکت خواهند کرد.

در توسعه شبکه ۶G، رقابت بزرگی بین ایالات متحده آمریکا و چین وجود خواهد داشت. از ابتدای سال گذشته، رئیس جمهور ایالات متحده ابزار تمایل کرده است که آمریکا در ۶G اولین است. با این حال، هیچ تولید کننده آمریکایی در میان پایه های اصلی ۵G وجود ندارد. این پایه های اصلی شامل نوکیا (فنلاند)، اریکسون (سوئد) و هواوی (چین) هستند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر