جدیدترین قیمت خودرو های داخلی در سال ۹۹

سعید موتمنی، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در گفت گوی خود با یکی از خبرگزاری ها درباره جدیدترین وضع بازار خودرو، گفت: امروز صاحبان نمایشگاه های خودرو فعالیت های خود را آغاز کرده اند. بازار خودرو تاکنون شاهد افزایش ۱۰ درصدی قیمت خودرو ها نسبت به معاملات انجام شده قبل بود که دلیل آن هم بازگشایی نمایندگی ها قبل از آغاز به کار و بازگشایی نمایشگاه ها بود.

وی بیان کرد: نمایندگی ها از ۲۳ فروردین کار خود را آغاز کردند و تا محصولات خود را به صورت ویرایشی یا همان کارتکس به فروش برسانند. در این روش افرادی مجاز به خرید خودرو بودند که ۱۸ ماه از نمایندگی ها خریدی نداشته اند و خودرویی تحویل نگرفته اند.

رئیس اتحایه فروشنگان خودرو شرح داد: این دسته از افراد زمانی که خودرو را تحویل می گیرند آن را ۳ میلیون تومان بیشتر به صاحبان نمایشگاه می فروشند که همین امر منجر به گران شدن خودرو ها شده است.

سعید موتمنی با بیان اینکه برخی از خودرو ها با مدل ۹۹ به مشتریان فروخته شده است خاطر نشان کرد: نمایندگی ها امکان عرضه خودرو های خود با مدل ۹۹ را به صورت فقط ویرایشی داشته اند اما با توجه به تعطیلی مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری هنوز خودرو ها را تحویل نداده اند و این معامله ها انجام شده در سال ۹۹ فقط در روی کاغذ بوده است.

رئیش اتحادیه فروشندگان خود در ادامه صحبت های خود از قیمت خودرو های داخلی و وارداتی در بازار خبر داد و گفت: پراید ۱۱۱: ۶۸ میلیون تومان، پراید ۱۵۱: ۷۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ ساده: ۱۲۶ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۹۹: ۱۴۲ میلیون تومان: ساینا: ۸۳ میلیون تومان، کوئیک دنده ای: ۹۴ میلیون تومان است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

او در ادامه گفت: قیمت تیبا به ۷۶ میلیون تومان، تیبا ۲ به ۸۷ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ دنده ای به ۱۶۵ میلیون تومان رسید.

جدیدترین قیمت خودرو های داخلی در سال ۹۹

آخرین قیمت خودرو

جدیدترین قیمت خودرو

جدیدترین قیمت خودرو

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر