جزئیاتی از اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو فاش شد

جزئیاتی از اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو فاش شد

حدود هفت سال پیش، شرکت اچ تی سی / HTC یکی از مهمترین سازندگان تلفن های هوشمند اندرویدی بود. این شرکت اولین شرکتی بود که در ساخت آلیاژ آلومینیوم برای بدنه و مفهوم اولترا پیکسل سرمایه گذاری کرد.

با این حال تا حدودی نتوانست از رقابت در هنگام افزایش سازندگان قطعات گوشی های هوشمند چینی پیروی کند. اکنون HTC هنوز در تلاش است در بازار مورد توجه قرار بگیرد.

طبق گزارش های اخیر این شرکت مشغول به کار بر روی یک تلفن هوشمند جدید است و ما هم به لطف InsanLlabTooFeR جزئیاتی را درباره این تلفن هوشمند جدید که اچ تی سی دیزایر نام دارد، داریم.

من تا به حال فکر می کردم که HTC از بین رفته است، اما اچ تی سی حال حاضر دیزایر ۲۰ پرو را در خط تولید دارد … طراحی مخلوط نوعی وان پلاس ۸ در جلو در می ۱۰ در عقب است … آری، جک صوتی ۳.۵ میلی متری هم در آن وجود دارد 😅😅

LlabTooFeR بیست و پنجم آوریل ۲۰۲۰

منبع خدی قابل اعتماد که درباره تلفن های هوشمند HTC سخن می گوید است. به گفته وی، این گوشی جدی دارای رمز عبور بایامو است و اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو را در اختیار شما قرار می دهد.

علاوه بر این، آن را با یک دوربین سمت چپ همچون می ۱۰ است. در حالی که در جلو از طراحی شبیه وان پلاس ۸ پیروی می کند. بنابراین ما به دنبال یک تلفن هوشمند جدید هستیم که با بیشتر تلفن های هوشمند ۲۰۲۰ فرق دارد.

مجموعه دوربین مربعی شکل در پشت، سوراخ پانچ بالا سمت چپ در قسمت جلویی. آخر هم اینکه این تلفن هوشمند دارای جک صوتی ۳.۵ میلی متری است.

جزئیاتی از اچ تی سی دیزایر ۲۰ پرو فاش شد

اچ تی سی دیزایر 20 پرو

علاوه بر این، تلفن هوشمندی که ظاهر با نام دیزایر ۲۰ پرو همراه است در GeekBench با مشخصات میان رده ظاهر شده است. ظاهرا، نمرات این دستگاه شبیه به چیزی است که از یک دستگاه میان رده انتظار داریم.

در این لیست آمده است که این گوشی هوشمند جدید HTC با پردازنده اسنپرداگون ۶۶۵ همراه است که برای گوشی که در سال ۲۰۲۰ منتشر می شود کمی قدیمی است. این گوشی دارای رم ۶ گیگابایتی است و روی سیستم عامل اندروید ۱۰ کار می کند.

این دستگاه در اصل یک تلفن هوشمند میان رده ۲۰۲۰ است و به نظر می رسد که این یک حرکت هوشمندانه از HTC است. از این گذشته به نظر نمی رسد که رونمایی پرچمدار در این شرایط فعلی که بر جهان حاکم است عملی باشد.

نکته دیگری که باید از آن غافل نشویم این است که اگر دیزایر ۲۰ پرو در کار باشد پس باید منتظر یک دستگاه در آینده به نام اچ تی سی دیزایر ۲۰ باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع geekbench

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر