جزئیات بیشتر از پردازنده اسنپدراگون ۸۷۵ به صورت آنلاین فاش شد

در اواسط ماه اکتبر، گوشی ۵G سامسونگ با شماره مدل SM-G9910 از مصاف گواهینامه ۳C عبور کرد. این دستگاه همچنین اولین گوشی هوشمند جدید با پردازنده اسنپدراگون ۸۷۵ است که به طور رسمی تایید شده است. با این حال، گزارش هایی مبنی بر اینکه این گوشی برای اولین بار از تراشه اسنپدراگون ۸۷۵ در سطح جهانی استفاده می کند. اخیرا خبر های بیشتر در مورد اسنپدراگون ۸۷۵ صورت گرفته است.

با توجه به محبوبیت ایستگاه چت دیجیتال، از نظر نمونه اولیه، اسنپدراگون ۸۷۵ از یک فناوری پردازش ۵ نانومتری، هسته فوق العاده بزرگ ۲.۸۴ گیگاهرتزی، سه هسته A78 با فرکانس ۲.۸۴ گیگاهرتزی . چهار هسته A55 با فرکانس ۱.۸ گیگاهرتزی استفاده می کند. علاوه بر این، گزارش جدید همچنین ادعا می کند که از پردازنده گرافیکی آدرینو ۶۶۰ استفاده خواهد کرد.

علاوه بر این، فاش کننده ادعا می کند که پهنای باند کش و پهنای باند این تراشه بهبود می یابد. طبق اطلاعات قبلی، پردازنده اسنپدراگون ۸۷۵ از یک طراحی هشت هسته ای “۴+۳+۱” استفاده می کند که ۱ از این تراشه های هسته فوق العاده بزرگ کورتکس ایکس ۱ است و عملکرد حداکثر آن ۲۳ درصد بالاتز از کورتکس A78 است.

در پایان هم که ایستگاه چت دیجیتال، معتقد است که اسنپدراگون ۸۷۵ بر روی مصرف کمتر انرژی تمرکز دارد. با این حال، بدان معنی نیست که عملکرد آن ضعیف خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نام رمزی این تراشه Lahaina است. Lahaina بزرگترین مکان تعیین شده در سرشماری در غرب ایالات متحده است. کوالکام قبلا اعلام کرده بود که کنفرانس تراشه اسنپدراگون را در ماه دسامبر در هاوایی برگزار می کند. اجلاس فناوری کوالکام اسنپدراگون در تاریخ ۱ دسامبر برگزار می شود. انتظار می رود که کوالکام به طور رسمی تراشه پرچمدار جدید ۵ نانومتری اسنپدراگون ۸۷۵ را در این کنفرانس رونمایی می کند.

علاوه بر این 数码 闲聊 站 هم ادعا می کند که شیائومی می ۱۱ ابتدا تراشه اسنپدراگون ۸۷۵ را در چین رونمایی می کند و پس از عرضه دوره انحصاری خواهد داشت. در خارج از چین به نظر می رسد که گلکسی S21 با این تراشه رونمایی خواهد شد.

پردازنده اسنپدراگون ۸۷۵ در انتوتو ۸۴۷،۸۶۸ امتیاز کسب کرده است

امتیاز انتوتو اسنپدراگون ۸۶۵ نشان می دهد که حدود ۲۵ درصد بهتر از اسنپدراگون ۸۶۵ است. البته همه انتظار داشتند که تراشه اسنپدراگون ۸۷۵ بهتر باشد اما نه تا این حد. اسنپدراگون ۸۷۵ در بنچمارک انتوتو ۸۴۷،۸۶۸ امتیاز کسب کرد. اینها امتیاز نه تنها چشمگیر بلکه باورنکردنی هم است.

تفاوت اسنپدراگون ۸۶۵ با ۸۷۵ حدود ۱۸۴۰۰۰ امتیاز است. معمولا مشاهده تفاوت بعد از تنها یک نسل به این بزرگی نیست. از این روز، شاهد یک جهش بزرگ از سوی کوالکام هستیم و این یک نقطه فروش خوبی برای این تراشه خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر