جزئیات جدید از سری وان پلاس ۹ فاش شد

وب دارای جزئیات جدیدی در مورد گوشی های هوشمند پرچمدار سری وان پلاس ۹ است. شایر مهمترین خبر این باشد که این سری شامل سه مدل است ۹ OnePlus OnePlus 9E و OnePlus 9 Pro خواهد بود.

خبر دوم مربوط به محافظت در برابر آب و گرد و غبار است. تنها وان پلاس ۹ پرو از این گواهینامه پشتیبانی می کند. اگر چه شرکت های دیگر برای رونمایی دستگاه های پرچمدار خود عجله دارند اما وان پلاس از این قاعده مستثنی است.

انتظار می رود که اولین رونمایی سری وان پلاس ۹ در ماه مارس برگزار شود. دستگاه ها از پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ بهره مند خواهند بود بجز نسخه ای.

وان پلاس ۹ پرو

در وان پلاس ۹ پرو، ما شاهد یک ماژول دوربنی مستطیلی شکل هستیم که چهار سنسور دوربین را درون خود جای داده است. بر اساس گزارش ها این سنسور ها شامل یک سنسور واید، اولتراواید و تله خواهد بود. البته عملکرد سنسور چهارم هنوز درز نکرده است.

وان پلاس ۹ پرو مثل مدل قبلی و وان پلاس ۸ تی دارای لبه های منحنی خواهد بود، با این حال به نظر می رسد اکنون خمیده تر هم باشد. اما مدل استاندارد دارای صفحه نمایش تخت خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
جزئیات جدید از سری وان پلاس 9

این پرچمدار جدید وان پلاس به صفحه نمایش ۶.۷ اینچی که احتمالا از نوع آمولد است مجهز خواهد شد. علاوه بر این، ب نظر می رسد وان پلاس در حال تقویب صفحه نمایش دستگاه های خود برای پشتیبانی از نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتزی است.

گوشی های گیمینگ قبلا ثابت کرده اند که می توان به نرخ تازه سازی ۱۴۴ هتزی در گوشی های هوشمند دست یافت، بنابراین تصور می شود که بسیاری از شرکت ها به این نرخ تازه سازی روی بیاورند. این گوشی جدید وان پلاس همچنین به اسپیکر های بهتری مجهز خواهد لود که از دولبی اتموس هم پشتیبانی می کنند.

وان پلاس ۹

جزئیات جدید از سری وان پلاس 9

مجموعه ای از رندر های جدید وان پلاس ۹ هم توسط Waqay Khan به GSMArena ارسال شده است. این دستگاه هم دارای یک ماژول دوربین عقب سه گانه است. اما به نظر می رسد بزرگترین تفاوت در طراحی دوربنی باشد. هر دو گوشی فاش شده این سری زبان طراحی یکسانی دارند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر