جزئیات دقیق تراشه مک بوک پرو و ایر مشخص شد

جزئیات دقیق تراشه مک بوک پرو و ایر مشخص شد

طبق گفته های Debby Wu شرکت اپل به دنبال ساخت تراشه های انحصاری با نام سیلیکون می باشد که قرار است برای مک بوک پرو های ۱۳ و ۱۶ اینچی به طراحی و ساخت برسند و قطعا شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و فوق العاده از سوی این شرکت خواهیم بود.

در تاریخ ۱۰ نوامبر اپل شاهد افشا برخی از جزئیات و همچنین مشخصات فنی خواهیم بود که این شرکت قدرتمند دنیای فناوری به طور کلی این قابلیت ها را از خود به نمایش خواهد گذاشت و قطعا از قابلیت قابل توجه و جذابی برخوردار خواهد بود.

تراشه های جدید مبتنی بر فناوری چیپست های A14 خواهد بود و همین عملکرد باعث به وجود آمدن ویژگی های خاص برای سری جدید تراشه های این شرکت خواهد بود، همچنین این مدل تراشه ها در نسل جدید آیفون های شرکت اپل مورد استفاده قرار گرفته است.

جزئیات دقیق تراشه مک بوک پرو با تراشه سیلیکون در تاریخ ۱۰ نوامبر مشخص خواهد شد و همین موضوع باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار جذاب و مناسبی خواهد بود که این شرکت توانایی های عرضه بالاترین کیفیت این محصولات را به همراه خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گفته های بلومبرگ، اپل به دنبال توسعه آیمک و مک پرو می باشد که با تراشه های انحصاری و فوق العاده هوشمندانه ای بهره مند شوند و قطعا شاهد قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای خواهیم بود که این شرکت توانایی های قابل توجهی خواهد داشت.

جزئیات دقیق تراشه مک بوک پرو

جزئیات دقیق تراشه مک بوک پرو

نسخه محصول مک بوک اولین سری از محصولات شرکت اپل می باشد که از تراشه های سیلیکون اپل بهره مند خواهد بود و همین موضوع باعث می شود تا در ادامه نسخه های متعدد و متفاوت این شرکت شاهد عرضه نهایی قابلیت های ویژه و بسیار خاصی باشیم.

بهره وری بیشتر و همچنین سرعت بالای تراشه نشان دهنده قابلیت بسیار جذاب و مناسبی می باشد که این شرکت توانسته آنرا برای کاربران خود در نسل جدید محصولات الکتریکی به وجود بیاورد که بسیار خاص و همچنین فوق العاده می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر