جزئیات دوربین رلمی ایکس ۵۰ جوان منتشر شد

سری رلمی ایکس با انتشار تلفن های هوشمند جدید بزرگتر می شود. در اوایل ژانویه، شاهد رونمایی از رلمی ایکس ۵۰ ۵G بودیم، در حالی که نسخه پرو این دستگاه بعد از یک ماه به بازار رسید.

اکنون شایعاتی حاکی از آن است که رلمی به زودی از رلمی ایکس ۳ و ایکس ۳ سوپر زوم نیز رونمایی خواهد کرد. برای جالب کردن کار ها این شرکت همچنین در حال تهیه نسخه جدید رلمی ایکس ۵۰ جوان برای پیوستن به دو دستگاه دیگر است.

طبق گفته یک پیش نویس چینی، این گوشی دارای شش دوربین خواهد بود. دو دوربین سلفی و چهار دوبین در پشت.

رلمی ایکس ۵۰ و رلمی ایکس ۵۰ پرو هم دارای شش دوربین هستند، بنابراین اعتقاد بر این است که این امر از دیگر هم خانوادگی های خود نشعت گرفته است.

با این حال، در تنظمات رلمی ایکس ۵۰ تفاوت هایی هم وجود دارد. یک سنسور اولترا واید ۱۶ مگاپیکسلی و یک سنسور ۸ مگاپیکسلی در جلو و چهار سنسور ۶۴، ۱۲، ۸ و ۲ مگاپیکسلی در عقب قرار دارد.

رلمی ایکس 50

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ایکس ۵۰ جوان دارای دو سنسور ۱۶ و ۲ مگاپیکسلی در قسمت جلو است. در پشت، یک سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، سنسور ۸ مگاپیکسلی اولترا واید و دو ماژول ۲ مگاپیکسلی  است.

تعجب آور نیست که ببینید پیکسل های دوربین کاهش یافته است. همانطور هم که از نام، رلمی ایکس ۵۰ جوان نسبت به دو دستگاه دیگر هم نام خود مقرون به صرفه تر خواهد بود. متاسفانه هنوز جزئیاتی در مورد این گوشی خاص کم است.

با این حال، این گوشی از اتصال ۵G پشتیبانی می کند، رلمی برای پردازنده این دستگاه یا اسنپدراگون ۷۶۵G و یا مدیاتک دیمینسیون ۸۰۰ را انتخاب خواهد کرد. البته بیشتر به نظر می آید که این شرکت از پردازنده دومی استفاده کند، اما این هم فقط یک فرض است.

رلمی ایکس ۵۰ جوان اخیرا توسط ۳C تایید شده و پشتیبانی از شارژ سریع ۳۰ واتی را به نشان داده است.

احتمالا طی روز های آینده جزئیات بیشتر را در مورد این گوشی هوشمند دریافت خواهیم کرد. اما ظاهرا، رلمی منتظر زمان مناسبی است که این گوشی جدید خود را رونمایی کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع weibo

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر