جزئیات ساعت هوشمند جدید گلکسی سامسونگ

کمتر از یک ماه پیش بود که اولین بار شنیدیم که سامسونگ در حال کار بر روی ساعت هوشمند جدید گلکسی است. عدم وجود هگونه نشت به معنای احتمال کمی وجود دارد که این ساعت هوشمند جدید در آینده نزدیک راه اندازی شود.

احتمالا در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ در کنار گلکسی نوت ۲۰ به طور رسمی ظاهر و رونمایی می شود، اما مطمئنا در مورد ساعت مچی که پیش از رونمایی شده است، جزئیات زیادی کسب خواهیم کرد، همانطور که معمولی است برای تمام دستگاه های تلفن همراهی که در هر سال سامسونگ به بازار عرضه می کند.

نوع فولاد ضد زنگ و همه رنگ های گلکسی واچ اکتیو ۲

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اواخر هفته گذشته، ما فاش کردیم که ساعت هوشمند بعدی گلکسی با ۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه می شود.

امروز، ما می توانیم چند مورد دیگر را تائید کنیم. این ساعت هوشمند جدید نوعی از جنس استیل خواهد بود،  دقیقا مانند گلکسی واچ اکتیو ۲، ساعت هوشمند جدید گلکسی نیز در سه رنگ مشکی، نقره ای و طلایی عرضه خواهد شد. به نظر می رسد نوع قولاد ضد زنگ در رنگ های طلایی و نقره ای در دست تولید باشد، هر چند که این ممکن است بعدا در خط تولید تغییر کند.

متاسفانه، اگر امیدوار بودید تائید کنید که آیا ساعت هوشمند بعدی سامسونگ دارای یک صفحه چرخشی فیزیکی باشد، ترس فقط از این است که چیزی برای گفتن نباشد، این رمز و راز ها احتمالا تا زمان ارائه یا تصاویر واقعی از نشت ساعت به صورت آنلاین حل نمی شود. و از آنجا که این اتفاق معمولا خیلی نزدیک به عرضه رسمی محصول رخ می دهد، ممکن است زمانی منتظر بمانیم تا ببینیم که سامسونگ گلکسی واچ ۲ یا گلکسی واچ اکتیو ۳ را تولید کرده است یا خیر.

جزئیاتی مانند اندازه صفحه نمایش و ظرفی باتری احتمالا زودتر فاش می شوند. می دانیم که این ساعت در دو اندازه البته هر کدام همراه با وای فای و شبکه LTE ساخته شده است. و ظرفیت باتری آن احتمالا کوچکتر از ۳۳۰ میلی آمپر در ساعت است که بسیار بیشتر از باتری ۲۴۷ میلی آمپر ساعتی در گلکسی واچ اکتیو ۲ است ( در حدود ۴۰ میلی متر).  در واقع، به نظر می رسد باتری های بزرگتر امسال برای سامسونگ موضوعی هستند که بعد از این هم مجموعه سری گلکسی S20 قرار است باتری های قابل توجهی بزرگتر از گلکسی S10 داشته باشند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر