جزئیات سری گلکسی واچ ۵ فاش شد

هنوز چند ماه تا عرضه سری گلکسی واچ ۵ فاصله داریم، ولی SamMobile یک شایعه تند را به اشتراک گذاشته است. به گفته منابع این نشریه، سامسونگ ساعت کلاسیک را ریشه کن کرده و پرو را جایگزین آن می کند. مدل استاندارد هم که باقی می ماند.

هنوز مشخص نشده است که چه چیزی باعث تغییر نام شده است. و این می تواند بدان معنی باشد که سامسونگ قاب چرخان را کناز گذاشته است، یا ممکن است به دلایل بازاریابی باشد و صرفا یک تغییر نام مجدد ساده خواهد بود. در هر صورت، این گزارش اطلاعات مرتبط دیگری را هم ارائه می کند.

ساعت هوشمند گلکسی واچ 4 کلاسیک

برای مثال، واچ ۵ استاندارد در دو اندازه عرضه می شود، در حالی که نسخه پرو احتمالا در یک اندازه به فروش برسد. شایعات قبلی همچنین حاکی از آن هستند که نسخه دومی دارای یک باتری ۵۷۲ میلی آمپر ساعتی خواهد بود.

در نهایت، سری جدید ساعت های سامسونگ طراحی دایره ای را حفظ کرده و بر روی One UI Watch مبتنی بر Wear OS 3 اجرا می شود.

ساعت هوشمند گلکسی واچ ۵ پرو با باتری بزرگتر عرضه خواهد شد

شرکت کره‌‎ای سامسونگ هر سال دو نسخه از سری گلکسی واچ خود را معرفی می‌کند. امسال نیز انتظار داریم سری گلکسی واچ ۵ توسط این شرکت رونمایی شود. ساعت های گلکسی واچ ۵ و گلکسی واچ ۵ کلاسیک، مورد انتظارترین گجت های این شرکت محسوب می‌شوند. حالا در گزارش های جدید شاهد مدل سوم با عنوان ساعت هوشمند گلکسی واچ ۵ پرو هستیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بر اساس گزارش جدید SamMobile، سامسونگ برای نسخه جدید ساعت های هوشمند خود از سه نسخه استفاده خواهد کرد. نسخه جدید این سری با شماره مدل SM-R925 به ثبت رسیده است. در ادامه گزارش، اشاره به استفاده از باتری بزرگ شده است که نشان می‌دهد سری جدید گلکسی واچ دارای ظرفیت باتری ۵۷۲ میلی‌آمپر ساعتی خواهد بود.

این در حالی است که سری گلکسی واچ ۴ دارای ظرفیت باتری ۳۶۱ میلی‌آمپر ساعتی بود. از آنجایی که باتری بزرگ در سری جدید گلکسی واچ ۵ مورد استفاده قرار خواهد گرفت، احتمال این وجود دارد که اندازه این سری بزرگتر از مدل های قبلی باشد.

اما در گزارش جدید اشاره به استفاده از سایز های ۴۰ و ۴۴ میلی‌متری در سری گلکسی واچ ۵ شده است. با توجه به تمامی گزارش های منتشر شده، احتمال اینکه فقط نسخه پرو دارای اندازه بزرگتری نسبت به مدل های قبلی باشد وجود دارد، اما اطلاعات چندان زیادی از آن در دسترس قرار نگرفته است.

علاوه بر بحث باتری و اندازه، سامسونگ قصد دارد برای اولین بار از سیستم عامل Wear OS گوگل برای سری جدید ساعت های هوشمند خود استفاده کند. برخی از کاربران گلکسی واچ ۴، از عمر باتری و عملکرد کلی دستگاه شکایت کرده بودند که این مشکلات می‌تواند در نسخه جدید از بین برود.

هنوز اطلاعات چندان زیادی درمورد ساعت هوشمند گلکسی واچ ۵ پرو در دسترس قرار نگرفته است و این برای اولین بار است که از نسخه پرو صحبت می‌شود. قطعا در روز های آینده اطلاعات و گزارش های زیادی درمورد این نسخه از ساعت های هوشمند سامسونگ منتشر خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر