جستجوی بهتر در گوگل با عملیات جدید گوگل

جستجوی بهتر در گوگل با عملیات جدید گوگل

شرکت گوگل به طور رسمی اعلام کرده است این شرکت در حال راه اندازی و اجرای برنامه های متعدد و متفاوتی برای کاربران خود خواهد بود که این حالت می تواند به بهترین اتفاقات بسیار ویژه و خاصی را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

این شرکت اعلام کرده به زودی حالت های جذابی به بخش جستجوی موتور این شرکت اضافه خواهد کرد که کاربران بهتر بتوانند به نتایج دلخواه خود برسند و این یک مزیت بسیار عالی و جذاب از سوی گوگل برای کاربران خود محسوب می شود.

اتفاقات اخیر که در حوزه گوگل در حال افتادن می باشد را می توان به نوعی یک اتفاق بسیار ایده آل و جذابی را از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی شاهد باشیم که می تواند برای کاربران بسیار زیادی قابل تامل و جذاب باشد.

جستجوی بهتر در گوگل یکی از دغدغه های بسیار بزرگ کاربران محسوب می شود که برای پیدا کردن یک موضوع خاص در اینترنت با موتور جستجوگر گوگل وارد مشکل می شوند که قرار است در آپدیت جدید به طور کلی و کامل این مشکل رفع شود.

پیشنهاد های اتوماتیک و ارائه برخی از قابلیت های متفاوت باعث می شود تا شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند خواهیم بود که می تواند اتفاقات بسیار مناسبی را به همراه داشته باشد و می توان گفت عملکرد مثبت گوگل برای بهبود این بخش خواهد بود.

جستجوی بهتر در گوگل

جستجوی بهتر در گوگل

از چند ماه گذشته صحبت اضافه شدن چنین قابلیتی که برای کاربران پیشنهاد های فوق العاده ای را مناسب با کلمه ای کاربر آنرا در موتور جستجو وارد می کند را ارائه دهد وجود داشت و حالا گوگل در حال راه اندازی این اتفاق و حالت جذاب و مفید می باشد.

گوگل اعلام کرده برای راحتی کاربران نیز کلماتی که فقط برای دیده شدن در نتایج جستجو توسط برخی از سایت ها نوشته می شود حذف خواهند شد و فقط سایت هایی که با مطالب مفید و قابل قبول که مطابق کامل با کلمه جستجو شده دارند در نتایج جستجو نشان داده خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر