جلوگیری از انتشار اخبار جعلی در استرالیا توسط فیسبوک

جلوگیری از انتشار اخبار جعلی در استرالیا توسط فیسبوک

سیستم جدید فیسبوک که قرار بود در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ راه اندازی شود به صورت تستی برخی از اتفاقات جذابی را رقم خواهد زد و شاهد حالت های متفاوت و ایده آل خواهیم بود که این شرکت در دستور کار خود قرار خواهد داد و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار جذاب خواهیم بود.

بالا بردن امنیت و همچنین پاک کردن داده های عجیب و غریب از مزیت هایی است که این سرویس به همراه دارد و فیسبوک برای تست اولیه آنرا به صورت مستقیم برای استرالیا در نظر گرفته است تا به هر نحوی جلوی این اتفاق گرفته شود و در نهایت شاهد خروجی جذاب باشیم.

توانایی از بین بردن اخبار و اطلاعاتی که به صورت ناپایدار ارائه داده می شود در این شبکه اجتماعی جایی ندارد و طبق گفته های فیسبوک به طو مستفیم حذف خواهند شد و قطعا عملکرد قابل توجه و بسیار خاصی به همراه خواهند داشت و خروجی جذابی به همراه دارند.

جلوگیری از انتشار اخبار جعلی در استرالیا برای کاربران فیسبوک انجام خواهد گرفت و می تواند حالت های مناسب و قابل توجهی را از خود به حالت نمایش دربیاورد و در نهایت خروجی جذاب و بسیار خاصی را به همراه خواهد داشت و بهترین عملکرد را به همراه خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

انتشار برخی از اخبار جعلی و ناگوار در دستور کار برخی از رسانه ها قرار گرفته است که جامعه های مختلف را به هم می زند که این نه چندان جالب است و فیسبوک برای مقابله با آنها سیستم قدرتمند خود را راه اندازی کرده است تا بهترین عملکرد و خروجی را داشته باشد.

جلوگیری از انتشار اخبار جعلی فیسبوک

فیسبوک توانایی های زیادی در توسعه و افزایش قدرت سرویس های نمایشی و فیلتر دارد و در نهایت شاهد به وقوع پیوستن حالت های جذاب هستیم که این شرکت می تواند برای کاربران خود به ارمغان بیاورد و در نهایت شاهد حالت های مناسبی هستیم که این شرکت از خود به نمایش می گذارد.

اتفاقات به وجود آمده از سوی فیسبوک در سطح مناسبی ارائه داده شده و می توان گفت بهره گیری از حالت ها و قابلیت های مناسب جزو عملکرد قابل توجه و بسیار کاربردی این شرکت محسوب می شود که در سطح بسیار بالایی ارائه داده می شود و اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر