جلوگیری نژادپرستی در توییتر : قوانین جدید علیه افراد خاطی

جلوگیری نژادپرستی در توییتر : قوانین جدید علیه افراد خاطی

توییتر و باز هم یکی از ستون های نژادپرستی که مشکلات زیادی برای جامعه جهانی به وجود آورده بود این بار در یک اتفاق بسیار عجیب و خاص شاهد به وجود آمدن اتفاقات عجیب برای این شرکت بوده ایم که در بهترین حالت خود قرار داشته است.

شرکت توییتر قوانین جدیدی مبنی بر جلوگیری از نژادپرستی در این شبکه اجتماعی منتشر کرده است که به نظر قوانین بسیار مناسب و کارآمدی محسوب می شوند که از حالتی بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند محسوب می شود.

استفاده از هوش مصنوعی در تجزیه و تحلیل برای شناسایی برخی از کلمات و مطالب منتشر شده در توییتر کمک زیادی به مدیران این شبکه اجتماعی در فیلتر کردن برخی از کلمات داده است که برای بازنشر مطالب سیاسی و مخصوصا نژادپرستی بسیار مناسب می باشد.

جلوگیری نژادپرستی در توییتر یک ایده بسیار قوی و جالب می باشد که این می خواهد این عمل را به طور کلی در سیستم خود راه اندازی کند و شاهد اتفاقات بسیار مناسب و خاص از سوی توییتر باشیم که برخی از عملیات با کارایی بالایی انجام می گیرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با سیستم جدید توییتر به غیر جلوگیری از انتشار مطالب نژادپرستی و سیاسی، این شرکت می تواند فیلترینگ های زیادی بر روی محتوا و هشتگ گذاری داشته باشد و شاهد حالت هایی هستیم که این شرکت در بهترین حالت ممکن از خود به نمایش خواهد گذاشت.

جلوگیری نژادپرستی در توییتر

جلوگیری نژادپرستی در توییتر

نژادپرستی یکی از مشکلات اساسی در کشور های بزرگ دنیا محسوب می شود که سیاستمداران همیشه برای رفع این مشکل بوده اند و با وجود برخی از خرافات که از گذشته در ذهن مردم مانده اتفاقات بسیار بد و خیلی عجیب را برای جامعه های بزرگ به وجود می آورد.

چند ماه گذشته در ایالات متحده آمریکا بخاطر مردم یک سیاهپوست، شورش های بسیار بزرگی در سطح ایالات متحده به وجود آمد و اختلافاتی که در این کشور به وجود آمده بود، وضعیت آمریکا را به جنگ داخلی داشت نزدیک می کرد که با مدیریت دولت مردان آمریکایی رفع شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر