جمع آوری اطلاعات کرونا توسط فیسبوک آغاز می شود

جمع آوری اطلاعات کرونا توسط فیسبوک آغاز می شود

شرکت فیس بوک در حال انجام دادن اقدامات لازم برای جمع آوری اطلاعات خاص و زیاد درمورد ویروس کرونا در حال جمع آوری می باشد که نشان دهنده پیشرفت این شرکت در مواجه با این ویروس خطرناک کرونا می باشد که می تواند مفید و البته کارآمد و جالب باشد.

این شرکت تمام توان خود را برای جمع آوری این اطلاعات قرار خواهد داد تا بتواند به بهترین شکل ممکن برای مقابله کردن با این ویروس و شناسایی خطرناک ترین ویروس قرن می باشد که باعث حالت های بسیار ایده آل و خاصی از سوی این شرکت خواهیم بود.

جمع کردن این داده ها در تمامی سرور های این شرکت باعث می شود که شناسایی این ویروس مفید باشد و در کل شاهد این اتفاق خواهیم بود که می تواند برای مقابله با ویروس کرونا می تواند بسیار مفید باشد و در نهایت برای رفع این ویروس به طور کامل خواهد بود.

جمع آوری اطلاعات کرونا در سرور های محلی این شرکت باعث می شود تا شاهد حالت های بسیار ایده آل و خاص می باشد و این کار باعث ایجاد یک اتفاق می باشد که این شرکت باعث خواهد شد تا تغییرات اساسی برای شناسایی و مبارزه با این ویروس به وجود بیاید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

البته این جمع آوری داده ها زیاد خواهد بود و قرار نیست در مدت زمان کوتاه مورد محاسبه قرار بگیرد و احتمال اینکه شناسایی این ویروس بسیار زیاد و هزینه دار خواهد بود و اتفاق بسیار عجیب و خاصی در شناسایی این ویروس کرونا به وجود خواهد آمد.

جمع آوری اطلاعات کرونا توسط فیسبوک

جمع آوری اطلاعات کرونا توسط فیسبوک

این کار با همکاری فیس بوک و دانشگاه های معتبر آمریکا آغاز خواهد شد و از تمامی جوانب موجود این ویروس مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در نهایت شاهد یک اتفاق بسیار جالب و فوق العاده از سوی فیسبوک خواهیم بود.

باید منتظر عملکرد این شرکت در شناسایی کووید ۱۹ باعث ایجاد حالتی بسیار ایده آل برای کاربران خود باشد و بتواند این ویروس را از تمامی جنبه ها مورد شناسایی قرار دهد و این اتفاق یک حالت خاص و جذاب از سوی این شرکت بزرگ فناوری خواهد بود.

فیسبوک از زمان اول شیوع ویروس کرونا اقدامات زیادی را انجام داده و این کار باعث می شود تا حالت های بسیار مناسب بوده و این کار اتفاقات بسیار خاص و ایده آل و جذابی را برای کاربران به وجود خواهد آورد و این اتفاق بسیار مناسب و خاص خواهد بود.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر