جنسیس ۲۰۲۱ تولید خواهد شد : تصاویر جالب و جذاب

جنسیس ۲۰۲۱ تولید خواهد شد : تصاویر جالب و جذاب

شرکت جنسیس یکی از بزرگترین تولید کنندگان خودرو در دنیا می باشد که زیر مجموعه جنرال موتور کار می کند و گفته می شود توانایی این را دارد که خودرو هایی با کیفیت بالا تولید کند و به یکی از بزرگترین های حوزه خودرو تبدیل شود.

این شرکت با انتشار تصاویری از خودروی جدید خود که در سال ۲۰۲۱ عرضه و رونمایی خواهد کرد و با اشاره به تولید بالای این محصول در تیراژ بسیار زیاد اشاره کرد، همچنین گفته می شود این خودرو دارای کیفیت بسیار زیادی خواهد بود.

مدیرعامل این شرکت در یکی از توییت های خود نوشته بود: ما همیشه در فکر تولید خودروی برقی و با قدرت بالا و کیفیت ساخت عالی بوده ایم و قصد داریم نیز خودروی جدید ما  دارای این قابلیت ها و ویژگی های خاص تولید و راهی بازار های مختلف جهانی کنیم.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه کاری را انجام خواهد داد و به چه شکلی دست به تولید اولین خودروی برقی خود خواهد زد، جنسیس ۲۰۲۱ تولید خواهد شد و گفته می شود دارای قابلیت های زیادی نسبت به خودروی قبلی خود باشد که یکی از موفق ترین خودرو های تولیدی این شرکت محسوب می شود.

اگر این خودرو در سال ۲۰۲۱ ساخته شود تبدیل به اولین خودروی برقی این شرکت خواهد بود، چون جنسیس قبل از این خودرو هایی با سوخت معمولی استفاده می کرده است که ایندیگر خبری از این وضعیت و حالت نیست.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

جنسیس 2021 تولید خواهد شد : تصاویر جالب و جذاب

جنسیس ۲۰۲۱ تولید خواهد شد

خبر زمان تولید خودروی جدید جنسیس باعث شد اکثر رسانه ها فاصله افتادن بین محصولات اولی و دومی این شرکت ناراضی باشند و به نوعی برای اینکه این کار ها هنوز به طور جدی به جای خود نیافتاده است شاکی باشند.

به اعتقاد رسانه ها باید این شرکت محصول و سری های خود را در سال های متوالی پشت سر هم انجام دهد تا بتواند به یک نتیجه دلخواه و مطلوب دست یابند که متاسفانه این شرکت این پروژه را انجام نداده است و گفته می شود شاید فروش محصول جدید کمی کمتر از قبل باشد.

جنسیس همیشه در فکر ساخت خودرو های با کیفیت و ابداعی بوده است که با اشاره به خودروی سری اول و هشتم این خودرو می توانیم مفهوم این حرکت را از سوی این شرکت به خوبی درک کنیم، جنسیس ۲۰۲۱ تولید خواهد شد و هنوز مشخص نشده است که کدام سری و مدل این خودرو خواهد بود و باید منتظر منتشر کردن مشخصات این خودرو باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر