جنسیس G70 با موتور هیوندا: ارتقا یافته جذاب

جنسیس G70 با موتور هیوندا: ارتقا یافته جذاب

خودروی جنسیس ۲۰۱۹ که شباهت زیادی به سری های قبلی این شرکت بود در مراسمی رونمایی شد و مورد استقبال هواداران و خبرنگاران نیز قرار گرفت. هدف از تولید سری جدید این خودرو برای مقابله و رقابت با سدان های ورزشی لوکس بود.

مدل G70 یکی از مدل های پر طرفدار جنسیس محسوب می شود و می توان گفت این خودرو برای این شرکت یک خودروی سود آور به حساب می آید و بین خودرو های تولیدی این شرکت تا بحال پر فروش بوده و رکورد فروش های این شرکت را جابجا کرده است.

طبق گزارش ها می توان حدس زد جنسیس از موتور ۲.۵ لیتری توربو استفاده کند که باعث ارتقای قدرت و سرعت بیش از حد این مدل از خودرو های جنسیس خواهد بود، طبق اخبار و شایعات گفته می شود این مدل خودرو با موتور هیوندا سوناتا تطبیق خواهد شد و حدود ۲۷۵ اسب بخار قدرت تولید خواهد کرد.

جنسیس G70 با موتور هیوندا می تواند یک ترکیب آمریکایی ژاپنی باشد که یک ترکیب فوق العاده و زیبا را خلق کند و سرعت و قدرت و دقت موتور را افزایش دهد که برای یک ماشین در حد و اندازه های جنسیس G70 بسیار زیاد باشد.

در حال حاضر جنسیس G70 از یک موتور ۲.۰ لیتری توربو چهارگانه استاندارد استفاده خواهد کرد و با قدرت ۲۵۲ اسب بخار نیروی خودرو را تامین می کند،همه این مزایا و قابلیت ها برای یک خودرو در حد سدان ورزشی یا همان اسپورتی کافی می باشد اما بعد از اینکه مشخصات و قابلیت های ذکر شده به این خودرو اضافه شود قدرت و سرعت این خودرو به صورت چشمگیری افزایش میابد که این خودرو را یکی از ماشین های متوسط به بالا و یک ماشین بالا رده تبدیل می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

جنسیس G70 با موتور هیوندا: ارتقا یافته جذاب

جنسیس G70 با موتور هیوندا : ترکیب آمریکایی ژاپنی

احتمالا اگر این قابلیت ها و ویژگی ها به این خودرو اضافه شود دیگر خودرو و گیربکس و صفحه کلاچ خودرو پاسخگوی این همه قدرت نخواهد بود و باید این قطعات این نسبت به قطعاتی که ارتقا یافته اند، آپدیت شوند تا این ویژگی ها برای این خودرو قابل حمل باشد.

الان این خودرو از توربو چهارگانه ۲.۰ لیتری استفاده می کند که با دنده دستی و ۶ دنده ای می باشد که برای تمامی قطعات موجود مناسب می باشد و برای هرکدام از قطعات فشار زیادی وارد نمی شود، اما اگر این آپدیت ها اعمال شود باید گیبرکس یا همان دنده ۸ سرعته روی این خودرو نصب شود و دو کلاچ دیگر به این خودرو اضافه شود.

هنوز اطلاعات و مشخصات کاملی درمورد این خودرو و نوع ارتقا این ماشین منتشر نشده است و شایعات و اخبار زیادی در این مورد در فضای مجازی و اینترنت پخش شده است و هنوز هردو شرکت هیوندا و جنسیس به این اخبار و شایعات واکنش خاصی نداده اند.

اگر شما می خواهید از قدرت این ارتقا مطلع شوید می توانید با رانندگی کردن با خودروی هیوندا سوناتا حس این ارتقا را درک کنید، جنسیس G70 با موتور هیوندا یک تلفیق زیبا خواهد بود و البته هزینه های زیادی را نیز در برخواهد داشت که باید شاهد آن نیز باشیم. هنوز زمان رونمایی از خودروی ارتقا یافته جنسیس G70 مشخص نشده است و باید منتظر زمان عرضه و رونمایی این خودرو باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر