حافظه جانبی ایکس باکس سری ایکس دارای کارت توسعه

حافظه جانبی ایکس باکس سری ایکس دارای کارت توسعه

همیشه در کنسول های بازی وجود حافظه بسیار مهم بوده است و همه شرکت ها به این تاکید داشته اند که این حافظه ها چه جانبی و چه نصب بر روی دستگاه ها همیشه مهم بوده است و همین امر نیز باعث شده است تا شاهد افزایش کیفیت آنها باشیم.

شرکت ایکس باکس با طراحی کنسول سری ایکس خود توانسته است به بهترین نحو ممکن طراحی حافظه داخلی را برای معماری داخلی این کنسول به دست بیاورد، طراحی این کنسول نیز یکی از خاص ترین شکل های کلی کنسول میان دیگر کنسول ها بوده است.

وقتی تصاویر اصل این کنسول منتشر شد شاهد یک حفره متوسط در پشت دستگاه بوده ایم که طبق گفته های ایکس باکس برای نصب حافظه جانبی می باشد که کاربر می تواند برای انتقال اطلاعات از آن بخش استفاده کند و از آن بخش به خوبی نهایت استفاده را ببرد.

حافظه جانبی ایکس باکس سری ایکس با همکاری شرکت Seagate ساخته خواهد شد که قرار است قابلیت های بسیار جذابی را به همراه خواهد داشت تا کاربران بتوانند از آن نهایت استفاده را برای انتقال اطلاعات خود به کنسول و یا خارج کردن اطلاعات از کنسول از آن استفاده کنند.

قرار است خروجی و ورودی این حافظه با نوع CFExpress Type B همراه باشد که قطعا سرعت بسیار بالایی در انتقال اطلاعات و داده ها خواهد داشت و گفته می شود امکانات و قابلیت های بسیار زیادی درباره سرعت و انتقال خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حافظه جانبی ایکس باکس سری ایکس دارای کارت توسعه

قابلیت حافظه جانبی ایکس باکس سری ایکس

ایکس باکس با همکاری Seagate یک حافظه داخلی یک ترابایت SSD را برای این کنسول در نظر گرفته است و قرار است با کیفیت بالایی نیز همراه باشد و گفته می شود قابلیت های بسیار زیادی از جمله انتقال داده به طور داده های سرعتی و نانومتری عرضه خواهد شد.

ایکس باکس سری ایکس یکی از زیباترین و البته قدرتمندترین کنسول های موجود در بازار های جهانی خواهد بود و گفته می شود برخی از قوانین و مقررات کنسول های بازی را تغییر داده است و با کیفیت بالای خود می تواند یک رقیب بسیار سر سخت برای کنسول جدید سونی یعنی پلی استیشین ۵ باشد.

هنوز مشخصات قیمت و زمان عرضه این کنسول زیبای ایکس باکس مشخص نشده است و باید منتظر ماند دید که کدام زمان عرضه و رونمایی خواهد شد و با چه قیمتی راهی بازار های جهانی خواهد شد، قطعا در آینده ای نزدیک شاهد رقابت فوق العاده جذاب میان سونی و ایکس باکس برای تصاحب صدر بهترین کنسول در صنعت گیم خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر