حافظه رم Thermaltake فاقد نورپردازی RGB خواهد بود

حافظه رم Thermaltake فاقد نورپردازی RGB خواهد بود

شرکت ترمالتیک جزو تولیدکنندگان حافظه رم در بازار های جهانی می باشد و طرفداران بسیار زیادی نیز به خود اختصاص داده است، سری جدید حافظه های این شرکت از نورپردازی RGB بهره مند نخواهند و این شرکت از ترکیب جدید بهره مند خواهد بود.

این شرکت دو محصول آخر خود را در سال ۲۰۱۹ و در سری های Z-ONE DDR4-3600 و Z-ONE DDR4-3200 رونمایی کرد که هر دو این محصولات دارای حافظه ۱۶ گیگابایتی بودند که از ترکیب و طراحی نورپردازی RGB بهره مند بوده اند که در سری جدید وجود نخواهند داشت.

در تصاویری که از نسخه جدید این حافظه رم های این شرکت عرضه شده است شاهد استفاده از بدنه آلومینیومی در این دستگاه ها هستیم که باعث می شود تا گرما این دستگاه ها به طور ویژه ای گرفته شود که کمک بسیار زیادی به این محصول می کند.

حافظه رم Thermaltake در نسخه جدید خود از ترکیب و طراحی جدید بهره مند خواهد بود که یکی از آنها نبود نورپردازی RGB می باشد که این شرکت توانایی های بسیار بالایی را در عرضه اینگونه از حافظه رم های قدرتمند و گیمینگ را برای بازار های جهانی دارد.

این شرکت در نظر دارد تا با استفاده از فناوری های جدید روش خنک کردن دستگاه ها را به روشی نوین انجام دهند تا شاهد خنک شدن دستگاه در حالت های مختلف باشیم که هم هزینه پایینی دارد و هم در مدت زمان پایینی انجام خواهند گرفت.

حافظه رم Thermaltake فاقد نورپردازی RGB خواهد بود

طراحی جدید حافظه رم Thermaltake

آخرین محصولات این شرکت در کیت های ۱۶ گیگابایتی عرضه می شوند که برای نسخه ۳۶۰۰ دو عدد ماژول رم ۸ گیگابایتی می باشد که دارای سرعت انتقال داده تا ۳۶۰۰ مگاهرتز می باشند که در مقایسه با دیگر محصولات مشابه بسیار قدرتمند و قوی می باشند.

نسخه دوم این شرکت که نسخه ۳۲۰۰ می باشد که در یک کیت ۱۶ گیگابایتی عرضه می شود که دارای یک ماژول رم ۱۶ گیگابایتی می باشد که نسبت به نسخه اول از سرعت انتقال داده پایینی استفاده می کند و دارای سرعت انتقال داده ۳۲۰۰ مگاهرتز می باشند.

هر دو کیت از قدرت انتقال داده و سرعت بسیار بالایی برخوردار می باشند و شرکت ترمالتیک از این دو دستگاه به عنوان قدرتمندترین محصولات خود یاد کرده است و گفته می شود توانایی تولید این محصولات را با کیفیت بسیار بالا و در تعداد تولید انبوه را در نظر دارد.

سری جدید این دستگاه ها از نورپردازی RGB بی بهره خواهند بود و در نسخه جدید شاهد استفاده از ترکیب آلومینیومی در بدنه این دستگاه ها به جای نورپردازی خواهیم بود که طبق گفته شرکت برای خنک نگه داشتن دستگاه بسیار کارآمد می باشد و توانایی بسیار بالایی دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر