حافظه های ۳۲ گیگابایتی Dark-Z DDR4 ارتقا خواهد داشت

حافظه های ۳۲ گیگابایتی Dark-Z DDR4 ارتقا خواهد داشت

شرکت TeamGroup یکی از تولیدکنندگان لوازم جانبی های کامپیوتر و از اصلی ترین شرکت های تولیدکننده رم های کامپیوتری می باشد که طرفداران بسیار زیاد و البته محصولات بسیار خاصی را دارد که باعث می شود تا شاهد افزایش کیفیت این شرکت باشیم.

این شرکت اعلام کرده است به زودی شاهد ارتقا حافظه های سری T-Force Vulcan-Z و Dark-Z DDR4 به حافظه های ۳۲ گیگابایتی خواهیم بود که امکان پشتیبانی از ظرفیت های بسیار بالا را فراهم می کند و با سیستم های AMD و اینتل نیز سازگاری دارد.

این حافظه ها در رنگ های مختلف عرضه خواهند شد و دارای پهنای باند فرکانسی بسیار بالایی می باشند که باعث می شود تا شاهد برخی از ویژگی های خاص در بخش قدرت و سرعت انتقال داده باشیم که تابه حال در بین محصولات این شرکت چنین محصول قدرتمندی وجود نداشته است.

حافظه های ۳۲ گیگابایتی Dark-Z DDR4 در کیفیت های بسیار بالایی همراه خواهند بود و شرکت TeamGroup اعلام کرده است در این محصولات شاهد برخی از اقدامات بسیار جذاب و جالبی خواهیم بود که تا به حال وجود داشته است و سرعت این محصول یکی از ویژگی های خاص و بارز این محصول محسوب می شود.

این ارتقا در دستگاه های رایانه ای می تواند بسیار کارآمد باشد و تا حد بسیار زیادی سرعت را در دستگاه ها افزایش دهد و ما نیز شاهد برخی از اتفاقات و ترکیبات سخت افزاری خواهیم بود که امید بهتر شدن حافظه های موقت را به ما می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حافظه های 32 گیگابایتی Dark-Z DDR4 ارتقا خواهد داشت

حافظه های ۳۲ گیگابایتی Dark-Z DDR4

هر دو محصول از قدرت بسیار بالایی برخوردار خواهند بود و این شرکت اعلام کرده است شاهد برخی از اتفاقات بسیار خاصی در این حافظه ها خواهیم بود که با تکنولوژی های روز دنیا در حال طراحی و تولید می باشند که سرعت انتقال داده را افزایش می دهد.

بهینه بودن این دو سری باعث می شود تا شاهد سازگاری این حافظه ها با سیستم هایی همچون اینتل و AMD باشیم که باعث می شود تا شاهد برخی از اتفاقات بسیار خاص و جالب در این حافظه های بسیار قدرتمند و جالب باشیم.

سری Dark Z باعث می شود تا شاهد سرعت انتقال داده با ۳۶۰۰ مگاهرتز باشیم که قدرت انتقال را بسیار خاص می کند و همچنین برای گیمر ها مناسب می باشد، سری دوم یعنی Vulcan Z با سرعت ۳۲۰۰ مگاهرتز بهترین عملکرد را برای کاربر به ارمغان خواهند آورد

هنوز مشخصات دقیق تری از این محصولات منتشر نشده است و این شرکت اعلام کرده است بعد از عرضه به خرده فروشی های رسمی در سراسر جهان مشخصات دقیق این محصول مشخص خواهد شد که به نظر می رسد یک حافظه فوق العاده با سرعت خوانایی و پردازش بسیار بالایی را شاهد هستیم که توسط TeamGroup ارائه خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر