حافظه NAND سامسونگ سرعت بالایی خواهد داشت

حافظه NAND سامسونگ سرعت بالایی خواهد داشت

سامسونگ جزو شرکت هایی می باشد که به تولید حافظه های NAND می پردازد و آنها را با کیفیت بالایی نیز تولید می کند و گفته می شود این شرکت برنامه های زیادی را برای این نوع محصولات خود در نظر دارد و قرار است ویژگی های جالبی در آن به کار بگیرد.

شرکت YMTC هفته گذشته پرسرعت ترین و قدرتمندترین حافظه NAND موجود در بازار های جهانی را با ۱۲۸ لایه رونمایی کرد که نسبت به نسخه قبلی خود ۶۴ لایه اضافه شده است که باعث می شود تا سرعت و قدرت محسول نسبت به دیگر محصولات مشابه افزایش داشته باشد.

این نوع حافظه ها نسبت به حافظه هایی همچون SSD ها و هارد های معمولی دارای سرعت بسیار زیادی می باشند که در انتقال اطلاعات و داده برای کاربران کمک بسیار زیادی می باشد و کاربران می توانند از قابلیت های بسیار جذاب و قدرتمند آن نهایت استفاده را ببرند.

طبق گفته برخی از منابع معتبر تولید حافظه NAND سامسونگ سرعت زیادی خواهد داشت و قرار است در سری V-NAND که قرار است ۱۶۰ لایه باشد رونمایی خواهد شد که باعث می شود تا این نوع تراشه ها سرعت بسیار زیادی نسبت به سری های موجود داشته باشند.

سامسونگ تولید این نوع حافظه ها را با قدرت بسیار زیادی شروع کرده است و گفته می شود نسبت به رقبای خود از امکانات و دانش بسیار بالایی برخوردار می باشد و توانایی این را دارد که محصولات متنوع و با قابلیت بسیار بالایی را در این نسخه از محصولات نیز به مرز تولید برساند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حافظه NAND سامسونگ سرعت بالایی خواهد داشت

تولید حافظه NAND سامسونگ

این شرکت کره ای در نظر دارد تا با ارتقای سرعت این محصول به یک ترکیب بسیار فوق العاده و خاصی دست یابد که قدرت این نوع حافظه ها را با قدرت بسیار زیادی افزایش می دهد و همین نیز باعث خواهد شد تا ما شاهد اتفاقات بسیار جالبی از سوی این محصول باشیم.

سامسونگ قصد دارد تا بازار اینگونه محصولات را برای خود به دست بیاورد که قطعا بازار جالبی خواهد بود و قطعا اتفاقات بسیار جذاب و جالبی برای این شرکت برای به دست آوردن مشتریان و نوع تولیدی محصولات خواهد بود که قطعا عالی خواهد بود.

برخی از رسانه های معتبر اشاره به تولید حافظه های NAND سامسونگ با کیفیت و قدرت بالا داشته اند که باعث می شود تا اتفاقات جالب و البته خاصی هم برای طرفداران و هم برای شرکت سامسونگ در حوزه تولید این محصولات بیافتد.

اگر سامسونگ بتواند اینگونه حافظه ها را با ۱۶۰ لایه تولید کند برای اولین بار در دنیا خواهد بود و قطعا سرعت انتقال داده در این نوع حافظه ها با قدرت بسیار بالایی خواهد بود و این نشان دهنده حکمرانی سامسونگ بر دنیای فناوری می باشد که در حوزه موفقیت خود را اثبات می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر