حالت پیام صوتی در توییتر به صورت جذاب راه اندازی شد

حالت پیام صوتی در توییتر به صورت جذاب راه اندازی شد

توییتر در بخش آزمایشی خود حالت بسیار جذاب ضبط صدا را اضافه کرده است و ما شاهد این بوده ایم که این حالت یکی از بهترین روش های ممکن برای این شرکت بوده است که توانسته با اضافه کردن بخش های متنوع بهترین کارایی را داشته باشد.

در این تست جدید توییتر قابلیت استفاده از دستیار صوتی به وجود آمده است و کاربران می توانند با ضبط صدای خود و تبدیل آن به نوشته بهترین عملکرد را در انتشار توییت های خود داشته باشند که قابلیتی جذاب و منحصر به فرد محسوب می شود.

این قابلیت به صورت پیشفرض حدود ۱۴۰ ثانیه هر صدایی را بخواهید را ضبط می کند و بعد از چند ثانیه آنرا تبدیل به متن می کند که می تواند برای برخی از کاربران این حالت بسیار جذاب و فوق العاده محسوب شود که توییتر آنرا راه اندازی کرده است.

حالت پیام صوتی در توییتر بسیار متنوع و خاص نسبت به سری های قبلی خود می باشد و به مرور زمان شاهد پیشرفت های بسیار زیاد و جالب از سوی این نرم افزار برای کاربران خود بوده ایم که حالتی بسیار خاص را به همراه داشته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین کاربران می توانند توییت هایی با متن صوتی ارسال کنند که باز هم قابلیتی جذاب و عالی محسوب می شود و گفته می شود این حالت برای درخواست معترضان اخیر در ایالات متحده می باشد که برای آنها و به پیشنهاد آنها فعال سازی شده است.

حالت پیام صوتی در توییتر به صورت جذاب راه اندازی شد

حالت پیام صوتی در توییتر

در حال حاضر این قابلیت باعث می شود تا کاربران در ارسال توییت های بسیار حساس و نزدیک خود به جای تایپ کردن شروع به ضبط صدا بکنند تا هم به طور کامل هدف خود را از ارسال توییت اعلام کنند و هم زمان کمتری برای این کار وجود داشته باشد.

کاربران سیستم عامل iOS اولین کاربرانی خواهند بود که این قابلیت را در دستگاه های خود مشاهده خواهند کرد و بعد از آنها نیز سیستم عامل اندروید به همراه وب ارائه خواهد شد که قطعا طرفداران زیادی خواهد داشت و می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

این حالت بسیار خاص و جذاب می باشد و باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار جذاب و فوق العاده ای از سوی توییتر برای کاربران در نظر گرفته شده است که تمامی آنها برای رضایت کاربران از این شبکه اجتماعی می باشد که بسیار عالی و خاص می باشد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر