حذف آفیس ویندوز فون های دارای ویندوز ۱۰

حذف آفیس ویندوز فون های دارای ویندوز ۱۰

طبق گفته شرکت مایکروسافت دیگر آپدیت و پشتیبانی برنامه آفیس در گوشی های ویندوز فون تا سال ۲۰۲۱ از بین خواهند رفت، این خبر به صورت رسمی توسط این شرکت اعلام شده است و به نظر می رسد این خبر از وجود نرم افزار دیگری برای جایگزینی آفیس دارد.

در ماه ژوئیه سال ۲۰۱۷ مایکروسافت این نرم افزار را برای ویندوز فون هایی که دارای ویندوز ۱۰ بودند را منتشر کرد و از طرف کاربران نیز با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. و تمرکز مایکروسافت روی این محصول از آن زمان شروع شد و تا امروز ادامه دار بوده است.

شرکت Redmond به صورت رسمی اعلام کرده است که دیگر پشتیبانی محصولات ویندوز ۱۰ روی گوشی ها را در تاریخ ۱۰ دسامبر یعنی از فردا قطع خواهد کرد و این باعث خواهد شد که دیگر بروزرسانی های امنیتی و رفع اشکال های غیر امنیتی برای این سیستم ها بروزرسانی نشوند.

خبر حذف آفیس ویندوز فون شوک بزرگی به دارندگان گوشی هایی که سیستم عامل آنها ویندوز بوده است وارد شد و اکثر کاربران از این حالت بی خبراند، همین قضیه نیز باعث شده است تا صحبت ها و شایعات زیادی درمورد عملکرد و روال مایکروسافت به وجود بیایید.

مایکروسافت که همیشه دچار تغییرات بوده است و شاهد تغییر برخی از قسمت های کاربری در بخش های عمده ای از نرم افزار ها شاهد بوده ایم و مایکروسافت قابلیت این را دارد که از یک نرم افزار محبوب و پرکاربرد دست بکشد و آپدیت آنرا به نوعی قطع بکند.

حذف آفیس ویندوز فون های دارای ویندوز 10

شوک بزرگ حذف آفیس ویندوز فون برای کاربران

طبق گفته های شرکت Redmond دیگر آپدیت خاصی برای این نرم افزار انجام نخواهد داد و هیچگونه پشتیبانی نرم افزاری و امنیتی روی این نرم افزار انجام نخواهد داد  و به نوعی به پایان این نرم افزار اشاره مستقیم داشته است.

اما هنوز خبر قطعی از سمت بخش آفیس مایکروسافت برای این نرم افزار منتشر نشده است و هنوز نرم افزاری های word،Exel و PowerPoint دارای آپدیت و پشتیبانی خواهند بود یا اتفاق دیگری خواهد افتاد، هنوز واکنش جدی از سمت مایکروسافت به این موضوع نشده است.

برنامه های آفیس از فردا به صورت رسمی دیگر آپدیت نخواهند شد و برای گوشی هایی که دارای ویندوز می باشند از نظر امنیتی و بروزرسانی نرم افزاری نخواهند داشت و اگر اشکال فنی در این نرم افزار ها به وجود آمد دیگر عیب یابی برای نرم افزار وجود نخواهد داشت.

Bill Doll ( بیل دول) مدیر ارشد بازاریابی محصولات مایکروسافت اعلام کرده است کاربرانی که به نسخه گوشی آفیس نیاز دارند آنرا می توانند فقط روی سیستم عامل های اندروید و ios می توانند استفاده کنند و نسخه ویندوز فون این نرم افزار از این به بعد وجود نخواهد داشت.

حذف آفیس ویندوز فون یک خبر معمولی برای مایکروسافت می باشد چون قبلا این اتفاق برای نسخه های قدیمی این برنامه و ویندوز های این شرکت اتفاق افتاده بود، برای اینکه مایکروسافت نرم افزار و محصولات جدید خود را به کاربران خود تحمیل کند، نسخه قبلی آنرا از بین می برد. باید منتظر بمانیم مایکروسافت برای این محصول چه جایگزینی خواهد داشت و از چه روشی برای بازاریابی نرم افزار و محصول جدید خود انجام خواهد داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر