حذف بازی Plague از اپ استور بخاطر دستور چینی ها

حذف بازی Plague از اپ استور بخاطر دستور چینی ها

بازی شبیه سازی ویروس Plague که نشان دهنده نوع شیوع ویروس ها و انواع بیماری ها می باشد هشت سال پیش برای پلتفرم های مختلف منتشر شد و طرفداران زیادی نیز از سراسر دنیا به خود اختصاص داد، امروز صبح دولت چین حذف شدن این بازی از اپ استور را اعلام کرد.

هنوز به طور کامل مشخص نشده است که چرا این بازی از اپ استور حذف شده است و چرا چینی ها به این درخواست نظر مثبت داشته اند و دستور از سوی چینی ها بوده است، با منتشر شدن ویروس کرونا در تمام دنیا تعداد دانلود این بازی نیز افزایش یافت.

دانلود این بازی بعد منتشر شدن ویروس کرونا طوری بود که این بازی بعد از هشت سال به رتبه اول پربازدید ترین بازی در اپ استور رسید و رکورد تعداد دانلود را در یک روز را شکست، این بازی توسط مراکز بهداشتی بزرگ دنیا نیز تایید شده است و گفته می شود برای آموز برای شناسایی و آشنایی با ویروس ها بسیار مفید می باشد.

تیم سازنده این بازی از حذف بازی Plagueخبر داد و ادعا کرده است در حذف شدن این بازی از اپ استور هیچ نقش خاصی نداشته اند و این یک دستور بسیار محکم از سوی دولت چین بوده است که میان اپ استور و دولت چین بوده است.

این بازی همچنان توسط سازمان های مهم بهداشتی دنیا تایید می شود و برای شناسایی و آشنایی با انواع ویروس ها مخصوصا کرونا تاکید داشته اند و مفید بودن این بازی را مطرح کرده اند، اما اطلاعات رد و بدل شده میان دولت چین و اپل همچنان مرموز مانده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حذف بازی Plague  از اپ استور بخاطر دستور چینی ها

حذف بازی Plague از اپ استور

طبق گفته برخی از کارشناسان مدیر ارشد سازنده این بازی راهی کشور چین شده است تا با مسئولان این کشور که دستور حذف این بازی را از اپ استور را صادر کرده اند وارد یک جلسه شود و دلیل حذف این بازی را از آنها خبردار شود.

این بازی در آپدیت جدید خود دارای قسمتی می باشد که در آن اجازه می دهد تا کاربران با تمامی ویروس ها آشنا شوند و طریقه انتقال آنها و مقابله و روش های بهداشتی که افراد می توانند برای مقابله با آن ویروس ها از این بازی بسیار مفید یاد بگیرند.

منتشر شدن ویروس کرونا باعث تعطیلی بیشتر صنایع شده است و اکثر شرکت ها درگیر این بیماری هستند و در فکر یک راه برای فرار کردن از این ویروس می باشد، شرکت های بزرگی همچون اپل و سامسونگ نیز دچار این ویروس شده اند و در حال مبارزه با آن می باشند، این ویروس به ۳۲ کشور جهان از جمله ایران منتشر شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی __

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر