حذف تبلیغات ایمیل گوگل از ماه آینده

حذف تبلیغات ایمیل گوگل از ماه آینده

بخش ایمیل گوگل یکی از قوی ترین و البته قدرتمندترین سرویس های این شرکت بزرگ دنیای فناوری و تکنولوژی محسوب می شود که به بهترین شکل ممکن توانسته عملکرد خاص و فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارد که خاص و عالی می باشد.

گوگل حالا می خواهد تغییرات جدی و جدیدی را برای سرویس و سیستم های خود به وجود بیاورد و یکی از آنها حذف کردن تبلیغات می باشد که در این سرویس قرار دارد و برای گوگل و کاربران این شرکت بزرگ یک دردسر و عذاب بدی محسوب می شود.

وجود تبلیغات در این سرویس می تواند تبعات بسیار سخت و زیادی برای گوگل داشته باشد و ضربه سنگینی به سیستم رابط کاربری این شرکت وارد شود و حتی کاربران زیادی از این سرویس جدا شوند که البته عجیب و غریب نیز نمی باشد.

حذف تبلیغات ایمیل گوگل از ماه آینده به طور رسمی انجام خواهد گرفت و در یک بازه زمانی مشخص از بین خواهد رفت تا شاهد تبلیغات متعدد و زیادی در سرویس گوگل نباشیم که باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار عجیب و غریب باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گوگل تمام تلاش خود را برای راضی نگه داشتن کاربران خود انجام می دهد و به نظر می رسد در این رابط نیز به دستاورد های بسیار زیادی رسیده است و ما نیز شاهد حالتی خاصی هستیم که می تواند باعث اتفاقات فوق العاده برای گوگل باشد.

حذف تبلیغات ایمیل گوگل

حذف تبلیغات ایمیل گوگل

این تغییرات و ایجاد یک رابط کاربری بسیار موردپسند از قابلیت هایی می باشد که شرکت گوگل برای کاربران خود در نظر گرفته و می تواند در عین جذاب بودن بسیار فوق العاده سنگین و خاص باشد که کاربران زیادی را به خود جذب کند.

حالا باید از ماه آینده شاهد ایجاد این تغییرات باشیم که می تواند از خاص بودن و البته بسیار ویژه بودن این اطلاعات و حالت های خاص باشد که به نوعی می توان گفت یک اتفاق بسیار ایده آل و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر