حذف تبلیغات در فیسبوک :قانون گذاری جدید

حذف تبلیغات در فیسبوک :قانون گذاری جدید

فیس بوک به طور رسمی اعلام کرده برای راه اندازی تبلیغات و کمپین های تبلیغاتی قرار است کلی اتفاقات بسیار جذاب و ایده آل بیافتد و این شرکت در نظر دارد تا با راه اندازی برخی از فیلتر های موجود راه تبلیغات غیرقانونی را بگیرد.

این نظارت بخاطر ایجاد برخی از اتفاقات می شود که باعث شده تا کاربران و برخی از جوامع جهانی با مشکل بسیار بزرگی مواجه شوند و بخاطر همین نیز این شرکت دست به یک اتفاق بسیار فوق العاده و خاص زده و ما نیز شاهد حالت ها و قابلیت های منحصر به فرد خواهیم بود.

این شرکت قدرتمند دارای قابلیت های خاص و جذاب خواهد بود و می توان گفت یکی از ویژگی های این قانون حذف هر تبلیغ و بنر تبلیغاتی می باشد که هر موضوع نمی تواند در این شبکه اجتماعی تبلیغ شود که بسیار عالی و خاص می باشد.

حذف تبلیغات در فیسبوک بخاطر این قانون گذاری جدید قطعا خاص و جذاب خواهد بود و بعد از اینکه دعوای دونالد ترامپ و مارک زاکربرگ رئیس فیسبوک بالا گرفت، این شرکت تصمیم گرفته روند تبلیغاتی خود را به طور کل تغییر دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در چند ماه اخیر بخاطر برخی مسائل سیاسی و امنیتی در آمریکا فیس بوک دچار مشکلات بسیار زیادی شده بود که واقعا این شرکت را تحت تاثیر برخی از مسائل سیاسی قرار داد تا نتواند عملکرد مناسب و خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

حذف تبلیغات در فیسبوک

حذف تبلیغات در فیسبوک

اینگونه رفتار ها از سوی فیسبوک نشان دهنده نیازمند نبودن این شرکت به بخش تبلیغات و درآمدزایی از آن بخش نیز می باشد، یعنی به طور کلی این شرکت برای درآمدزایی مناسب اصلا نیازی به بخش تبلیغات ندارد و می تواند روال همیشگی را ادامه دهد.

با این تفاصیر باید منتظر عملکرد این شرکت نسبت به اتفاقات اخیر باشیم که می تواند در عین خاص بودن بسیار خطرناک و زننده برای فیس بوک باشد، نظر شما درمود اتفاقات به وجود آمده در باره شرکت فیس بوک چه می باشد.

___ با سیم پو باش تا دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر