حذف تبلیغات مزاحم از تمامی سیستم های گوگل

حذف تبلیغات مزاحم از تمامی سیستم های گوگل

تبلیغات همیشه جزو اعصاب خورد ترین مثال موجود در بین تمامی باگ های اینترنتی می باشد که کاربران زیادی را دچار خود می کند و بخاطر همین ماجرا نیز بیشتر کاربران از اینترنت فاصله می گیرند تا با این مشکلات و تبلیغات مزاحم رو به رو نشوند.

حالا گوگل یک تصمیم اساسی و جالبی گرفته که برخی از تبلیغاتی که مزاحمت بسیار زیادی برای کاربران دارد و از نظر رابط کاربری مشکل بزرگی دارد را به طور کلی از بین ببرد تا کاربران بتوانند به بهترین شکل ممکن از این سیستم و پلتفرم استفاده کنند.

گوگل برای این بخش یک سیستم بسیار هوشمند و جالبی را راه اندازی کرده است که با استفاده از آن می تواند یک حالت بسیار مناسب برای رفع این مشکل نرم افزاری و اساسی را به طور کامل رفع کند که واقعا می تواند بسیار جالب و کارآمد باشد.

حذف تبلیغات مزاحم از گوگل می تواند کاربران زیادی را خوش حال کند و این حال می تواند یک حس خوب استفاده از سیستم مجدد را به گوگل و کاربران این سیستم و شرکت پیشرفته و پیچیده بدهد که برای هر دو طرف می تواند بسیار جذاب و عالی باشد و در عین حال هم فوق العاده و کارآمد.

حذف شدن تبلیغات در تمامی پلتفرم های گوگل از بین خواهد رفت و اجرایی خواهد شد که می توان گفت گوگل از زیربنا شروع به پاکسازی و اظهار نظر مجدد برای استفاده از تبلیغات در سیستم های خود در نظر گرفته که در کل باعث ایجاد یک اتفاق بسیار مناسب و عالی می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
حذف تبلیغات مزاحم از گوگل

حذف تبلیغات مزاحم از گوگل

سرویسی که باعث حذف شدن تبلیغات مزاحم حتی در سایت های مختلف می شود و با اعلام کردن یک بیانیه به مدیران سایت های مختلف به آنها هشدار می دهد تا تبلیغات مزاحم را پاک کنند یا آنها را به روش های مختلف تغییر دهند تا مشکلی در این رابط با بخش رابط کاربری وجود نداشته باشد.

تمامی سرویس ها مانند گوشی ها، لپتاپ ها و تبلت ها راه اندازی خواهد شد و گوگل به شکل جدی برای حذف شدن این تبلیغات دست به یک کار جذاب و عالی زده که باعث بازگشت اکثر کاربران به سمت این غول جستجوگر می شوند که ایجاد حالتی بسیار مناسب و کارآمد می باشد.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که این حالت تا کدام زمان عرضه خواهد شد و آیا گوگل می تواند این سرویس را به طور کامل راه اندازی کند، اگر این اتفاق بیافتد کاربران بسیار زیادی به سمت این موتور جستجوگر و پر توان خواهند رسید که فعل دوباره: “گوگل پرتوان برس به داد این ناتوان” را صرف خواهند کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر