حذف تجهیزات اینترنتی هواوی از انگلیس بخاطر مسائل سیاسی

حذف تجهیزات اینترنتی هواوی از انگلیس بخاطر مسائل سیاسی

نخست وزیر انگلیس به طور رسمی اعلام کرده است دیگر در کشور انگلستان از هیچ وسیله و یا تجهیزاتی از هواوی در این شرکت مورد استفاده نخواهد گرفت و این یک خبر بد برای هواوی و کارکنان این شرکت محسوب خواهد شد.

دور شدن هواوی از بازار اروپا می تواند ضرر بزرگی به این غول دنیای فناوری وارد کند و قطعا بر روند تولیدی این شرکت تاثیر منفی خواهد داشت و باعث به وجود آمدن حالتی بسیار سخت و دشوار برای تولید و ساخت تجهیزات شبکه و اینترنت خواهد بود.

اگر این روند ادامه دار باشد تا سا ۲۰۲۳ شاهد کاهش محصولات هواوی در بازار اروپا و به صفر رسیدن در کشور انگلیس خواهیم بود، چند ماه پیش نخست وزیر انگلیس استفاده شبکه ۵G هواوی در انگلیس را صادر کرده بود که امروز این حکم را لغو کرد و خبر عکس آنرا منتشر کرد.

حذف تجهیزات اینترنتی هواوی از انگلیس یک حرکت سیاسی محسوب می شود که از سوی آمریکا آغاز شده است و با فشار آوردن به انگلیس برای لغو این قرارداد می باشد که قطعا تاثیر منفی بر روند مثبت هواوی در ساخت تجهیزات اینترنت ۵G خواهد بود.

هنوز هیچ دلیل و مدرک از سوی نخست وزیر انگلیس برای اثبات حرف خود دیده نشده است و گفته می شود روابط سیاسی به وجود آمدن این اتفاق بوده است و قطعا حالتی بسیار بد و فوق العاده سخت برای شرکت چینی هواوی خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حذف تجهیزات اینترنتی هواوی از انگلیس بخاطر مسائل سیاسی

حذف تجهیزات اینترنتی هواوی از انگلیس

اگر نصب دکل های اینترنتی هواوی در انگلیس متوقف شود ضرر بسیار بزرگی به هواوی وارد خواهد شد و از طرفی انگلیس باید برای انجام این کار برای شرکت و کشور دیگری مانند آمریکا رو بیاورد که هزینه های زیادی نیز برای این کشور به همراه خواهد داشت.

چند ماه گذشته مردم انگلیس بخاطر شیوع ویروس کرونا و منشا بودن چین درمورد این ویروس تمامی دکل های هواوی که در این کشور نصب شده بود را به آتش کشیدند و همین امر نیز باعث شد تا دولت انگلیس تصمیمی برای رفع این اتفاقات بگیرد.

حذف نصب دکل های هواوی در سطح کشور انگلیس باعث شد تا مردم خشمگین کاهش یابد و تعداد افرادی که برای اعتراض اینکه این دکل ها از چین آمده است و می تواند منتقل کننده ویروس کرونا باشد کم شده است تا شاهد یک افت بسیار محسوسی از سوی مردم انگلیس درمورد این اتفاق باشیم.

باید منتظر ماند و دید که آیا جنک بین چین و آمریکا تا کی ادامه دار خواهد بود و در این وسط شرکت هواوی چقدر صدمه خواهد دید، با این حال این شرکت چینی به روند خود ادامه می دهد که قطعا حالتی بسیار سخت و دشواری برای آنها خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر