حذف حساب کاربری جعلی اینستاگرام بخاطر جعل اخبار

کرونا یک مشکل بزرگ جهانی!!!

حذف حساب کاربری جعلی اینستاگرام بخاطر جعل اخبار

یک حساب کاربر در اینستاگرام با نام انحصاری meme که دارای ۱۴ میلیون فالوور در اینستاگرام می باشد دست به ارائه اخبار جعلی و نادرست زده است و همین امر باعث شده است تا بخش فنی اینستاگرام این پیج را از دسترس خارج کنند.

طبق گفته ها این حساب کاربری در حال ارائه اطلاعات نادرست و غلطی بوده است که از بخاطر شیوع ویروس کرونا و اهمیت آن اینستاگرام بدون رعایت هیچ حق کاربری این حساب را از دسترس خارج کرده است و گفته می شود روی این مسئله بسیار جدی می باشد.

این حساب تصاویری از توییت های جعلی از دونالد ترامپ و باراک اوباما را بخاطر شیوع ویروس کرونا منتشر کرده است که این حرکت نیز بخاطر حساس بودن شرایط فعلی در آمریکا و دنیا باعث شد تا مدیران اینستاگرام دست به کار شوند و این حساب را از دسترس خارج کنند.

حذف حساب کاربری جعلی اینستاگرام خبری این روزها به یک کلمه واقعا اساسی در بین زندگی همه افراد جامعه تبدیل شده است، این حساب جعلی اقدام به سوق دادن افراد به یک سایت دیگر برای رای دادن به سوالات این پیج برای راهنمایی بخاطر کرونا بوده است.

دلیل اهمیت دادن به این حساب کاربری وجود شرایط حساس در دنیا می باشد که به صورت فوق العاده می باشد و قطعا نشان از اتفاقات بسیار خطرناکی دارد که اگر از سوی دولت ها و رسانه ها کنترل نشود اتفاقات بسیار بدی را در روز های آینده از سراسر دنیا شاهد خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حذف حساب کاربری جعلی اینستاگرام بخاطر جعل اخبار

حذف حساب کاربری جعلی اینستاگرام

این روز ها تاکید بسیار زیادی برای رعایت اصول شخصی شده است و ما نیز شاهد این بوده ایم که برخی از افراد آنرا رعایت کرده اند و برخی دیگر نیز با بی توجهی به این مسئله باعث شده اند تا اتفاقات بسیار بدی در کشور های ایتالیا و اسپانیا رخ دهد.

کلمه COVID-19 این روز ها در تمامی موتور های جستجو و شبکه های اجتماعی جزو برترین کلماتی می باشد که از سوی کاربران جستجو شده است و این نشان از خطرناک بودن این ویروس دارد که به صورت بسیار شدیدی در حال افزایش می باشد.

باید منتظر این باشیم که در چند روز آینده در شبکه های اجتماعی مختلف افرادی وجود خواهند داشت که دست به این کار ها و سو استفاده از این موقعیت برای سودهی و منفعت شخصی خود دست به کار های غیر انسانی و غیر اخلاقی خواهند زد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر