حذف دکل های ۵G در کشور انگلستان بخاطر شایعات

حذف دکل های ۵G در کشور انگلستان بخاطر شایعات

شیوع ویروس کرونا در سطح جهان باعث شده است تا افراد سودجو بسیار زیادی از این طریق به درآمدزایی های بسیار بزرگی دست یابند، یکی از همین مسئله ها در کشور انگلیس برای دکل های اینترنتی و شبکه ای ۵G به وجود آمده است.

در این کشور طبق منتشر شدن برخی از فیلم ها که اشاره به مرتبط بودن ویروس کرونا با دکل های ۵G دارد و همین نیز باعث شده است تا مردم زیادی برای حذف کردن این دکل های اینترنتی رو بیاورند و دولت انگلیس را مجبور به حذف کردن آنها کنند.

در اوایل هفته گذشته یک ویدیو در فیسبوک منتشر شد که مردم شهر بیرمنگام در حال آتش زدن دکل ۵G می باشند که بلافاصله فیسبوک آن ویدیو را حذف کرد و به دنبال آن نیز شبکه های اجتماعی دیگر دست به این تغییرات اساسی زدند و شروع به حذف آن کردند.

حذف دکل های ۵G باعث شده است تا اتفاقات بسیار بدی در کشور انگلیس به وجود بیاید و ضربه بسیار بزرگی به زیرساخت این کشور وارد شود و قطعا علاوه بر خدمات دهی ۵G این دکل ها دارای دیگری از خدمات دهی بودند که هر دو از بین رفته اند.

کشور انگلیس اعلام کرده است اگر این خرابکاری ها ادامه دار باشد با افرادی که در این ماجرا ها دست داشته اند به طور جدی برخوردار خواهد کرد و اگر این روش هم جوابگو نبود به صورت فیزیکی وارد این بحث خواهد شد تا آنرا خاتمه دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حذف دکل های 5G در کشور انگلستان بخاطر شایعات

حذف دکل های ۵G  بخاطر کرونا

هنوز به طور کامل مشخص نشده است که این همه اثرات منفی درمورد دکل های ۵G از سوی کدام ارگان و گروه بوده است و دلیل این کار چه بوده است، فقط به این اشاره شده است که این گروه به طور شدید خواهان حذف شدن دکل های اینترنتی ۵G شده اند.

دولت انگلیس نیز اعلام کرده است اصلا امکان از بین بردن این دکل ها وجود ندارد و زیر ساخت های کشور که از شبکه اینترنت و دیگر شبکه ها تشکیل شده است دچار مشکلات فنی خواهند شد که ضرر بسیار بزرگی را به کشور انگلیس وارد خواهد کرد.

هنوز دولت کشور بریتانیا نتوانسته است منشا این رفتار ها را شناسایی کند و گروه هایی که این عملیات را ساماندهی می کند را از بین ببرد و گفته می شود پلیس انگلیس کار بسیار سختی را در انتظار خواهد داشت و برای شناسایی افراد و گروه های مضنون در این روزهای بسیار سخت یک مشکل ملی برای انگلیس محسوب خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع androidauthority

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر