شارژر ال جی G8X هم از جعبه حذف می شود

گوشی هوشمند ، کابل – این همه چیز موجود در جعبه است. این جعبه آیفون ۱۲ است. امسال این شرکت تصمیم گرفته یک راه حل دیگری را پیش بگیرد و از اجزای بسته بزند. هدفون و کله شارژر به طور پیش فرض غیر ضروری در نظر گرفته می شوند. این راه حل به همین زودی به ال جی G8X هم سرایت کرد.

این راه حل تست مراقبت از محیط زیست و حفاظت از طبیعت ارائه می شوند. شارژر ندارد، لطفا آن را خریداری کنید. و اگر می خواهید آیفون ۱۲ را با شارژر سریع ۲۰ واتی شارژ حتی، حتی کابل موجود در داخل جعبه هم مناسب شارژ سریع نیست.

شارژر ال جی G8X هم از جعبه حذف می شود

اما، همانطور که تجربه نشان می دهد، اپل بیش از یک بار روند گرایش دارد، و دیگری سازندگان شرم نمی کنند که از آن الگو بگیرد.

بنابراین، این احتمال را که در آینده شاهد تولید بسیاری از تولید کنندگان گوشی های هوشمند بدون شارژر و هدفون خواهیم بود. برخی از تولید کنندگان قبلا هم برتری داشته اند. سامسونگ قبل از این گلکسی نوت ۲۰ اولترا را در بازار آمریکای شمالی بدون هدفون و قاب محافظ به فروش می رساند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مثال بد اپل برای ال جی هم مسری بود. این شرکت شارژر را از بسته ال جی G8X حذف می کند. این تصمیم هم برای کاهش قیمت گوشی انجام شده است.

همه مدل های آیفون ۱۲ بدون شارژر عرضه می شوند

اپل سری آِیفون ۱۲ را رونمایی کرد که یکی از ویژگی های آن رد روش شارژ قدیمی بود. بنابراین خریداران آیفون ۱۲ باید شارژر و هدفون خود را جداگانه خریداری کنند. علاوه بر این! وب سایت رسمی اپل کاملا تغییر یافته است و آیفون ۱۱، آیفون SEو آیفون XR که اکنون د دسترس است هم تنها با کابل شارژ عرضه می شود.

اپل این مسئله را به دلیل نگرانی های زیسبت محیطی مطر می کند. آداپتور برق ۲۰ وات رسمی ۱ دلار و شارژ بی سیم MagSafe به قیمت ۳۹ دلار در دسترس خواهد بود.

اپل می گوید این حرکت به این معنی است که برای هر آیفون فروخته شده باید موارد اولیه کمتری مصرف شود. همچنین یک جعبه کوچکتر را تدارک دیده است، به این معین که ۷۰ درصد جعبه بیشتری می تواند در یک پات حمل و نقل قرارگیرد و انتشار گاز مونو اکسید کربن را کاهش دهد.

به طور کلی، اپل تخمین می زند که این تغییرات باعث کاهش سالانه بیش از ۲ میلیون تن انتشار گاز کربن شود، این معادل حذف سالانه ۴۵۰,۰۰۰ ماشین از جاده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر