حذف شدن حساب های خشونت آمیز از میان اکانت های فیسبوک

حذف شدن حساب های خشونت آمیز از میان اکانت های فیسبوک

مدیر رسانه ای فیس بوک اعلام کرده است این شرکت در حال پاک سازی و توسعه مجدد بخش های مختلف این شبکه اجتماعی می باشد که امیدواریم حالت ها و طرح های مناسبی برای این توسعه نرم افزاری از سوی این غول شبکه اجتماعی بیافتد و شاهد اتفاقات مناسب و عالی از سوی فیس بوک باشیم.

گسترش حساب های کاربری درمورد خشونت و گروه هایی با نام های بوگالو که افراد و کاربران را درمورد برخی از کار ها هدایت می کنند و به نوعی باعث تحریک برخی از افراد در شبکه های اجتماعی برای ایجاد خشونت بر علیه مردم دیگر دارند که این روز ها زیاد شده است.

نام مستعار بوگالو برای این دسته از گروه ها نامگذاری شده است و فیس بوک اولین شبکه اجتماعی می باشد که برای مبارزه و جلوگیری از این حرکات و خشونت جلوگیری می کند و با مسدود کردن برخی از حساب های کاربری در سیستم خود به نوعی این کار را شروع می کند.

حذف شدن حساب های خشونت آمیز از فیس بوک بسیار مناسب می باشد و حالت مناسب و ایده آل را به وجود می آورد، صفحات و حساب های کاربری که در این شبکه اجتماعی درمورد خشونت و ایجاد جنگ و دعوا میان کاربران و برخی از مردم می شود به طور کامل بسته شده اند.

فیسبوک حدود ۲۲۰ حساب کاربری به همراه ۱۰۶ گروه و ۲۸ حساب کاربری در اینستاگرام را که در این حوزه فعالیت می کردند را به طور کامل حذف کرد، همچنین از قبل حدود ۴۰۰ گروه دیگر را به عنوان ایجاد خشونت علیه مردم و ایجاد تفرقه بین برخی از مردم جامعه را حذف کرده بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
حذف شدن حساب های خشونت آمیز از میان اکانت های فیسبوک

حذف شدن حساب های خشونت آمیز

فیسبوک اعلام کرد این شرکت همیشه محتوای خشونت آمیز یا همان بوگالو را به طور مستمر از تمامی پلتفرم های خود حذف می کرده و در طی دو ماه اخیر حدود ۸۰۰ پست که درمورد این موضوع منتشر شده بود را از تمامی سرویس های خود به طور کامل حذف کرده بود.

همچنین فیس بوک اعلام کرد این خشونت ها علیه مردم عادی و انسان های غیر نظامی صورت می گیرد و بخاطر منتشر شدن این مطالب شاهد چند خمله واقعی در برخی از نقاط جهان گزارش داده شده است که منشا آنها همین مطالب و حساب های کاربری بوگالو بوده است.

فیس بوک بر اثر اطلاعاتی که درمورد این خشونت ها به دست آورده بیان کرد، احتمال دارد مرکز این خشونت ها بسیار مخوف و ترسناک باشد و وابسته به گروه ها و سازمان های زیرزمینی باشد که می تواند اتفاقات خشونت آمیز بسیار خطرناک و فاجعه آمیز بزرگی را در تمامی جامعه ها به وجود بیاورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر