حذف فید از اینستاگرام تا ماه آینده کامل خواهد شد

حذف فید از اینستاگرام تا ماه آینده کامل خواهد شد

اینستاگرام هر چند ماه یکبار سیستم خود را تغییر می دهد و با تغییر روند های زیادی در سیستم خود باعث شده است تا رابط کاربری بهتری نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی داشته باشد و همین امر نیز باعث شده تا این اپلیکیشین یکی از بهترین ها در حوزه خود باشد.

شرکت توسعه دهنده این نرم افزار که فیس بوک می باشد با راه اندازی انواع سیاست های مختلف در ارائه خدمات خود برای افراد و کاربران خود توانسته است بهترین عملکرد را داشته باشد و از نظر کاربران بهترین شبکه اجتماعی سال ۲۰۱۹ لقب بگیرد.

اینستاگرام در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی خود، مطلبی یا همان استوری منتشر کرده است که در آن جزئیات کاملی هنوز مشخص نشده است اما اشاره به حذف فید یا همان خوراک داده اشاره کرده است که باید منتظر حذف آنها از شبکه اجتماعی باشیم.

اگر فید های کاربران در اینستاگرام حذف شوند دیگر شاهد ارائه مطالب تصادفی و یا بالا آمدن مطالب و محتوای اینستاگرام در گوگل و موتور های جستجوگر نخواهیم بود، حذف فید از اینستاگرام باعث می شود تا یک راه ارتباطی جدید میان این نرم افزار و موتور های جستجوگر ایجاد شود.

قطعا اینستاگرام برنامه های زیادی را برای خود به ارمغان خواهد آورد و گفته می شود این شبکه اجتماعی قرار است در برنامه های جدید خود از قابلیت های بسیار متنوع تری نسبت به الان ایجاد کند و قرار است یک رابط کاربری جدید با قابلیت های فراوان را ارائه خواهد داد و این یعنی بهترین حالت ممکن برای این شبکه اجتماعی خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حذف فید از اینستاگرام تا ماه آینده کامل خواهد شد

حذف فید از اینستاگرام

با حذف شدن فید از اینستاگرام ما شاهد تغییراتی در سیستم لینک دهی این نرم افزار خواهیم بود و گفته می شود وب سایت اینستاگرام نیز دچار تغییرات اساسی خواهد شد و انتظار این می رود که این شبکه اجتماعی برای بالا بردن رابط کاربری خود طراحی صفحه اصلی را تغییر دهد.

یکی از محتمل ترین بخش هایی که به نظر می رسد در ماه های آینده تغییر یابد رابط کاربری و بخش های از اینستاگرام می باشد که به گفته مارک زاکربرگ صاحب و مدیرعامل اینستاگرام صفحه اصلی و قسمت هایی از این شبکه اجتماعی خواهد بود.

اینستاگرام یکی از زیر مجموعه های فیس بوک می باشد و به احتمال زیاد تا ماه های آینده این شرکت بزرگ تصمیم بر یکسان سازی محصولات و خدمات دهی خود انجام دهد و ما شاهد تغییرات متنوعی در زیر مجموعه فیس بوک و حتی خود فیس بوک در چند ماه آینده شاهد باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.