#حذف فیس بوک ، پیام ایلان ماسک به کاربران شبکه های اجتماعی

#حذف فیس بوک ، پیام ایلان ماسک به کاربران شبکه های اجتماعی

ایلان ماسک فیس بوک را دوست ندارد و او دوباره به ما ها می گوید. موسس تسلا از کاربران شبکه های اجتماعی می خواهد که هر چه سریعتر آن را ترک کنند. حذف فیس بوک، چون لنگ است … را می توان در پیام ارسال شده او در توئیتر ، شبکه اجتماعی مورد علاقه او، مطالعه کرد.

بسیاری از شخصیت ها فیس بوک را دوست ندارند و هیچ فرصتی را برای گرفتن همه آن چیز هایی که درباره این سیستم پیام رسانی فکر می کنند از دست نمی دهند. این مورد درباره و در رابطه با ساچا بارون کوهن بازیگر و طنز پرداز انگلیسی است. که در نوامبر گرفته با سخنرانی علیه شبکه های اجتماعی درکنفرانسی که در نیویورک توسط سازمان های غیر دولتی مبارزه با بدنام سازی برگزار شد، خود را متمایز کرد. این بازیگر به ویژه فیس بوک را بزرگترین دستگاه تبلیغاتی تاریخ خوانده بود و هنوز هم هم روی حرف خود مانده است و تسلیم نمی شود.

 

ایلان ماسک از شما  دعوت می کند تا فیس بوک خود را حذف کنید

در ۵ فوریه، وی پیامی را در توییتر خود منتشر کرد که به سرعت ویروسی شد. ” ما نمی گذاریم ۱ نفر آب را بر روی ۲.۵ میلیارد نفر کنترل کند. ما اجازه نمی دهیم که یک نفر کنترل برق ۲.۵ میلیارد نفر کنترل کند. چرا ما به به ۱ نفر اجازه دهیم اطلاعات دیده شده توسط ۲.۵ میلیارد نفر را کنترل کند؟ فیس بوک باید توسط دولت ها تنظیم شود، نه توسط یک امپراطور اداره شود! نوشت: این بازیگر انگلیسی. این پیام  با تصویری همراه بود که نشان می داد مارک زاکربرگ مبدل به عنوان امپراطور روم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ایلان ماسک در توییتر بیسار فعال بود و در اظهار نظر درباره انتشار خود چند روز بعد با هشتک #حذف فیس بوک به ساخان بارون کوهن پیوست، زیرا او فکر می کند که شبکه های اجتماعی خون مردم را می مکند… این اولین بار نیست که رئیس و موسس تسلا ابزار بیزاری خود را از این بستر پیام رسانی اعلام کرد. در سال ۲۰۱۸، وی در زمینه پرونده Cambridge Analytica که حساب های فیس بوک تسلا و اسپیس ایکس را حذف کرد.

#حذف فیس بوک… این لنگ است

 

ایلان ماسک ۸ فوریه ۲۰۲۰

وی گفت: این یک موقعیت سیاسی نیست و من این کار را نکردم زیرا کسی برای انجام این کار من را به چالش کشید. اما من فیس بوک را دوست ندارم. این به من مور مور شدن مو را می دهد، او گقت: و این جنگ بین ماسک و مارک زاکربرگ را که واقعا هم دیگر را دوست ندارند و این کمترین چیزی است که ما می توانیم بگوییم.

در سال ۲۰۱۷، این دو نفر در مورد خطرات هوش مصنوعی تا حد دعوا در شبکه های اجتماعی رسیده بودند. ایلان ماسک به ویژه مارک زاکربرگ از موضوع را محدود توصیف کرد. مطمئن نیست که در این ضمن نظر خود را تغییر داده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر