حذف مرورگر کروم توسط گوگل برای لپتاپ کروم بوک

حذف مرورگر کروم توسط گوگل برای لپتاپ کروم بوک

امروز گوگل به طور رسمی اعلام کرد دیگر از این به بعد شاهد مرورگر کروم در لپتاپ های کروم بوک نخواهیم بود و مرورگر جدید، مایکروسافت اج بر روی این سیستم ها شروع به کار خواهد کرد که یک تغییر بسیار جزئی در سیستم گوگل محسوب می شود.

دلیل این کار گوگل بخاطر رونمایی از مرورگر جدید می باشد و می خواهد عملکرد مناسبی را برای مرورگر جدید خود به وجود بیاورد و به نوعی باعث شود تا شاهد حالت های بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند باشیم.

گوگل با این روش می خواهد برنامه های جدید خود را به کاربران تحمیل کند و این یعنی شاهد حالت هایی خواهیم بود که از این به بعد گوگل برای اجرایی کردن برنامه های خود قصد ایجاد برخی از ایرادات را به همراه خواهد داشت و آنها را انجام خواهد داد.

حذف مرورگر کروم توسط گوگل می تواند ضرر های بزرگی برای گوگل نیز در پی داشته باشد و از دست دادن کاربران در کنار مسئله ای مهم می باشد که این شرکت توانسته آنرا اجرایی و عملی کند و این یک مسئله بسیار عجیب و غریبی می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گوگل تمامی حالت های خود را به طور کلی در برنامه هایی که قرار است عملی کند را راه اندازی کرده است و ما نیز شاهد اتفاقاتی هستیم که این شرکت توانایی های خود را به صورت پروژه های بسیار کوچک به کاربران خود تحمیل می کند.

حذف مرورگر کروم توسط گوگل

حذف مرورگر کروم توسط گوگل

مرورگر کروم یکی از بهترین مرورگر هایی می باشد که این شرکت توانسته در بهترین حالت ممکن از آن استفاده کند و ما نیز شاهد اتفاقاتی هستیم که این شرکت برای اجرایی کردن برخی از برنامه های خود از این ترکیب ها استفاده کرده است.

باید منتظر عرضه نسخه جدید مروگر های گوگل باشیم که طبق گفته قابلیت ها و امکانات بسیار جذابی نسبت به نسخه های قدیمی و مرورگر کروم خواهد داشت و عملکرد بسیار ویژه و جذابی برای کاربران به وجود خواهد آورد و حالت خاصی را به همراه خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر