حذف پست های ترامپ از فیسبوک با موضوع ویروس کرونا

حذف پست های ترامپ از فیسبوک با موضوع ویروس کرونا

امروز دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا یک مطلب درمورد ویروس کرونا در صفحه شخصی خود در فیسبوک منتشر کرد که واقعا هم پست جنجالی و چندان آشوب بر انگیزی نبود که فیسبوک بعد از چند ساعت از منتشر شدن این پیام آنرا به طور کلی حذف کرد.

هنوز دلیل این کار مشخص نشده است و برخی از افراد و کارشناسان اعلام کرده اند دلیل اصلی این اتفاق وجود داشتن کلمه کووید ۱۹ در بین کلمات مطلب ارسال شده می باشد که فیسبوک به این کلمه نیز حساسیت پیدا کرده و آنرا به طور کلی از بین مطالب منتشر شده حذف کردند.

اختلافات میان رئیس جمهور آمریکا و فیسبوک ادامه دار می باشد و شاید در آینده ای نزدیک شاهد رخ دادن دیگر اتفاقات باشیم که بین ان دو طرف ایجاد خواهد شد و برخی از حرف ها و بحث های متفاوتی درمورد این شرکت و عملکرد رئیس جمهور آمریکا وجود خواهد داشت.

حذف پست های ترامپ از فیسبوک اولین بار نمی باشد و این کار برای چند دفعه از سوی فیسبوک و دیگر شبکه های اجتماعی انجام گرفته و این نشان دهنده مخالفت این شرکت های بزرگ دنیای فناوری با رئیس جمهور ایالات متحده به صورت جدی می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
حذف پست های ترامپ از فیسبوک

حذف پست های ترامپ از فیسبوک

دلیل اینکه پست ها ترامپ از شبکه های اجتماعی از قبل حذف شده بود مشخص می باشد و دلیل آن نیز وجود مطالب بسیار بد و بحث برانگیز بود که از سوی این فرد منتشر میشد و شبکه های اجتماعی چاره ای جز حذف کردن این دسته از مطالب و پست ها نداشتند.

اما این بار در یک پستی که حتی یک کلمه بد وجود نداشت و فقط برای مردم آمریکا رعایت کردن فاصله اجتماعی درمورد ویروس کرونا را متذکر شده بود نیز حذف شد تا شایعات زیادی که میان این شخص و غول های فناوری وجود دارد بسیار داغ تر و زیاد شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر