حذف پلاگین Trusted Contacts توسط گوگل

حذف پلاگین Trusted Contacts توسط گوگل

شرکت گوگل به طور رسمی اعلام کرد این شرکت در حال اتفاقات نرم افزاری زیادی میان سیستم خود می باشد و ما شاهد ایجاد تغییرات متفاوت و بسیار ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند خواهیم بود که در بالاترین سطح ممکن قرار خواهد گرفت.

توانایی هایی که شرکت گوگل در سیستم خود جای داده در بالاترین سطح کیفی قرار دارد و برای اولین بار شاهد چنین قابلیت هایی هستیم که این شرکت می خواهد تمامی آنها را به بهترین نحو ممکن انجام دهد که بسیار ایده آل و خاص خواهد بود.

این پلاگین یکی از نسخه های جذاب برای سرویس های گوگل محسوب میشد که گوگل از بین این پلاگین را در لیست خود قرار داده و به زودی شاهد از بین رفتن این قابلیت خواهیم داشت که با بهره گیری از فناور های بروز و هوشمندانه اجرایی کردن آنها را دارد.

حذف پلاگین Trusted Contacts توسط گوگل می تواند نکته قوت این شرکت برای ایجاد تغییرات کلی در سیستم اجرایی شود و ما نیز شاهد اتفاقات بسیار فوق العاده و هوشمندانه از سوی این قدرت اصلی برای اجرایی کردن حالت های متفاوت خواهیم داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت نرم افزاری این اتفاق نشان دهنده حالت های جذاب برای شرکت گوگل خواهد بود که واقعا در ایده آل ترین حالت ممکن قرار دارد و به زودی شاهد این اتفاق در بهترین حالت ممکن خواهیم بود و این اتفاقات ما را نسبت به برنامه های گوگل پیشرفته تر خواهد کرد.

حذف پلاگین Trusted Contacts توسط گوگل

حذف پلاگین Trusted Contacts توسط گوگل

چند سال پیش گوگل برنامه Trusted Contacts خود را در iOS و Android ساخت و نگهداری کرد. این به عنوان راهی برای به اشتراک گذاشتن سریع و ایمن مکان شما با دوستان نزدیک یا اعضای خانواده ارائه شده است تا آنها بتوانند از راه دور شما را تحت نظر داشته باشند و یا حتی موقعیت اضطراری را پیدا کنند. اکنون پلیس آندروید اشاره کرده است که این آخرین پروژه Google است که به ضایعات قراضه برخورد کرده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر