حذف کانال دیوید دوک از یوتیوب بخاطر سخنرانی های اخیر

حذف کانال دیوید دوک از یوتیوب بخاطر سخنرانی های اخیر

دیوید دوک یکی از چهره های شاخص و سیاسی می باشد که چند روز گذشته با سخنرانی های عجیب خود باعث شد تا مدیر فنی یوتیوب تصمیم به حذف کانال این شخص در یوتیوب بکند و ما نیز شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های متفاوت و متنوع از سوی این شخص بوده ایم.

سخنرانی اخیر این شخص در کانال یوتیوب خود و به وجود آمدن برخی از اتفاقات سیاسی و اجتماعی در دنیا باعث شد تا یوتیوب را مجبور به حذف کردن این کانال بکند، علاوه بر این کانال برخی دیگر از کانال های مرتبط با این موضوع نیز کلا حذف شدند.

یوتیوب اعلام کرده است افرادی که قصد این را داشته باشند که بخواهد جو حاکم بر جامعه را بر هم بزنند از این سایت حذف خواهند شد و هیچ چیزی هم جلودار این ماجرا نیز و قانون برای تمامی افراد یکی می باشد و قرار نیست در این سایت اتفاقات عجیب و غریبی شاهد باشیم.

حذف کانال دیوید دوک از یوتیوب دلایل بسیار زیادی دارد که یکی از آنها ایجاد خشم و نفرت در مردم علیه حکومت های مختلف می باشد که به نوعی مردم جامعه های مختلف را علیه دولت های خود تحریک می کند که واقعا می تواند تبعات بسیار بدی را از خود به جا بگذارد.

این شخص با سخنرانی عجیب خود باعث شد تا برخی از دولت ها به طور مستقیم با یوتیوب ارتباط برقرار کنند و درخواست حذف ویدیو ها و کانال این شخص را داشته باشند که این اقدام ها نشان دهنده خطرناک بودن این ماجرا و این شخص را برای برخی از جامعه ها و دولت ها داشته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
حذف کانال دیوید دوک از یوتیوب بخاطر سخنرانی های اخیر

حذف کانال دیوید دوک از یوتیوب

این شخص یک سیاست مدار تمام به معنا می باشد و در حرفه خود نیز بسیار قدرتمند و عالی می باشد که از نظر سیاسی جزو افرادی می باشد که در حوزه های مختلف فعالیت دارد و در بخش سیاسی یکی از قدرتمندترین افراد دنیا محسوب می شود.

اتفاقات اخیر باعث شد تا نگاه ویژه و خاصی درمورد این شخص به وجود بیاید، سخنرانی اخیر این شخص نیز باعث شد علاوه بر حذف شدن کانال این شخص از یوتیوب شاهد از بین رفتن برخی از کانال های دیگر مرتبط با این شخص و این موضوع باشیم.

یوتیوب اعلام کرد: اتفاقات اخیر یک حادثه بوده و این شرکت هیچ سهمی در آنها نداشته و قول داده شاهد چنین اتفاقاتی در این سایت نباشیم و قرار است طبق گفته مدیر فنی یوتیوب شاهد اضافه شدن فیلتر های سخت و سنگین به انتشار ویدیو در این پلتفرم ویدیویی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر