حرکات فیسبوک درمورد رای گیری ۲۰۲۰ خوب و عالی می باشد

حرکات فیسبوک درمورد رای گیری ۲۰۲۰ خوب و عالی می باشد

مارک زاکربرگ مدیرعامل و رئیس اصلی شرکت فیسبوک حالت ها و کار هایی که این شرکت درمورد انتخابات اخیر آمریکا قرار است اتفاق بیافتد و تمامی کار هایی که این شرکت انجام خواهد داد را به طور کامل شرح و توضیح داده است تا کاربران با تمامی آنها آشنا شوند.

یکی از این کار ها انجام دادند برخی از ویژگی های مناسب درمورد انتخابات خواهد بود که شاید تابحال شاهد چنین حالتی برای فیسبوک نبوده ایم و این اولین باری می باشد که این شرکت در نظر دارد تا با ایجاد چنین ویژگی حمایت خود را از انتخاب جدید سال ۲۰۲۰ ایالات متحده بدهد.

در این ویژگی تمامی پست ها و مطالبی که با هشتگ انتخابات منتشر شوند به صورت لیست در بالای اپلیکیشین و سایت فیسبوک آورده خواهند شد و این کار بخاطر این می باشد که ما شاهد حالت بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی این شرکت برای بهبود انتخابات با رای گیری مناسب باشیم.

حرکات فیسبوک درمورد رای گیری ۲۰۲۰ بسیار جالب و کارآمد می باشد و باعث می شود تا کاربران با تمامی جنبه های انتخاباتی آشنا شوند و از طرفی هم باعث می شود تا شرکت کنندگان با گذاشتن این هشتک ها مطالب و حرف های خود را به گوش مردم برسانند که می تواند مفید و بسیار جالب باشد.

در انتخابات قبلی ایالات متحده چنین مرجع برای شناسایی کاندیدا و نوع انتخابات و حتی برای شناسایی یک نماینده مناسب در کشور ایالات متحده وجود نداشته است و فیسبوک می خواهد این حالت را به صورت ویژه و فوق العاده ای اجرا کند تا یک خبررسانی عالی و بهتری داشته باشد.

حرکات فیسبوک درمورد رای گیری 2020 خوب و عالی می باشد

حرکات فیسبوک درمورد رای گیری ۲۰۲۰

این حرکت می تواند برای کشور های دیگر نیز مثبت باشد و در انتخابات خود از این روش برای شناسایی کاندیدا و سوابق تمامی آنهایی که در این کار دخالت دارند و می خواهند به نوعی توانایی انتخاب بسیار مناسب و کارآمدی نسبت به رای خود داشته باشند.

این روش نیز می تواند در کشور ما هم توسط رسانه های بزرگ راه اندازی شود و کاربران با تمامی جنبه های انتخاباتی و حتی مشخصات تمام و کامل کاندیدا ها آشنا شوند تا به بهترین نحو ممکن شاهد رای گیری بسیار مفید و خوب از سوی مردم و دولت در تمامی حوزه ها باشیم.

در کل این کار فیسبوک بسیار بازخورد مثبت داشته است و رسانه های بزرگ دنیا و حتی برخی از افراد سیاسی آمریکا و دولت های دیگر را به خود داشته که نشان دهنده محبوبیت بیش از حد و فوق العاده این حرکت عالی و خوب شرکت فیسبوک بوده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر