حساب کاربری آمازون اکو با یک دلار

حساب کاربری آمازون اکو با یک دلار

شرکت آمازون بعد از اینکه گجت هوشمند خانگی خود یعنی آمازون اکو را عرضه کرد، روش های زیادی برای جذب مخاطب و کاربر به سمت این دستگاه هوشمند انجام داد. یکی از این کار ها تبلیغات گسترده در سراسر اینترنت بوده است.

اما همه این روش های چاره ساز نبوده و به نوعی شکست خورده است، حال آمازون به این فکر افتاده است تا با درست کردن بخش ایجاد حساب کاربری در آمازون اکو بتواند تمامی کاربران خود را به سمت گجت هوشمند خود بکشاند، و بتواند تمامی خدمات خود را توضیح دهد.

آمازون با این روش می تواند کاربران زیادی را جمع کند. آمازون با قرار دادن این بخش هم می تواند یک مبلغ اندکی را دریافت کند و هم از طرفی می تواند با دادن خدمات عالی به کاربران آمازون اکو آنها را راضی نگه داشته تا بتواند به هدف خود در این محصول برسد.

حساب کاربری آمازون اکو با یک دلار می تواند یک شعار تبلیغاتی خوب برای آمازون به حساب بیایید و بتواند از این طریق نیز به کاربران خود اضافه کند. آمازون اکو یکی از بهترین سیستم های صوتی خانگی در سال های اخیر می باشد، و دلیل آن هم ساخت بی نظیر و کیفیت عالی این محصول می باشد.

حساب کاربری آمازون اکو با یک دلار

حساب کاربری آمازون اکو با یک دلار از شعار تا واقعیت

آمازون برای اینکه بتواند به یکی از شرکت های مطرح دنیا تبدیل شود و در لیست خوب های تجارت و برند های مطرح دنیا قرار بگیرد باید تمامی شاخصه ها و قابلیت های این شرکت ها را باید داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بخاطر همین نیز شروع کرد به تبلیغات گسترده درمورد محصول اختصاصی خود و گسترش آن در تمام دنیا، آمازون توانست با این روش کاربران و خریداران زیادی برای تمامی محصولات خود به دست بیاورد. یکی از بزرگترین قدرت های آمازون همین تبلیغات است.

گجت هوشمند آمازون اکو با قیمت تقریبی ۵۰ دلار به فروش می رسد و کاربران نیز دستگاه می توانند برای دریافت خدمات بهتر یک حساب کاربری ایجاد کنند و از آن طریق امکانات ویژه ای را نسبت به گجت هوشمند خود دریافت کنند.

مدیر بخش روابط عمومی شرکت آمازون در گفت و گو با یکی از رسانه های معروف دنیا درمورد، به وجود آمدن بخش حساب کاربری گفت:

روابط عمومی آمازون

ما برای اینکه خدمات زیادی به دست کاربران خود برسانیم، بهترین راه را همین ایجاد حساب کاربری آمازون با یک دلار را دانستیم. و امیدواریم کاربران زیادی در این بخش ثبت نام بکنند و ما هم بتوانیم خدمات با کیفیت و مناسبی در اختیار آنها قرار دهیم.

آمازون اکو راه های دیگری برای جذب مخاطب و کاربر به سمت محصولات خود دارد و در شرایط مختلف از آنها استفاده می کند و وضع بازار به نفع خود تمام می کند. یکی از دلیل موفقیت های آمازون و جف پیزوس همین تبلیغات زیاد و اعتماد سازی میان مشتریان بوده است.

آمازون برای دادن خدمات در این بخش با شرکت ها و دفتر های موسیقی معروفی قرار داد بسته است، تا با همکاری آنها بتواند تمامی خدمات مربوط به آهنگ های جدید را در این دستگاه اجرا و پیاده سازی کند. آمازون اکو با یک دلار می تواند یک دسترسی کامل به حساب کاربری را بدهد.

آمازون می تواند با در دست داشتن این محصول سری جدیدی از این گجت را عرضه کند و همین پلتفرم و قابلیت ها را نیز در همان محصول جدید خود پیاده سازی کند. باید منتظر حرکت ها و کار های بعدی آمازون در حوزه گجت های هوشمند باشیم.

__ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی  __

منبع cimpoo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر