حسگر جدید در ساعت فیت بیت برای شناسایی انواع بیماری

حسگر جدید در ساعت فیت بیت برای شناسایی انواع بیماری

به لطف سنسور های اپل واچ قابلیت و شناسایی اکسیژن خون و ضربان قلب سطح ایمنی در ساعت های هوشمند را افزایش داده است و حالا شرکت های دیگر مانند سامسونگ از سنسور های مجاورتی استفاده می کنند تا این ترکیب مناسب ایمنی را برای کاربران خود به وجود بیاورند.

در کنار این اتفاق شرکت فیت بیت در نظر دارد چند بیومتریک جدید به ساعت های هوشمند خود اضافه کند، در ساعت های نسل جدید فیت بیت شاهد اندازه گیری اکسیژن خون، کیفیت خواب و نوار قلبی هستیم که به ایده آل ترین شکل ممکن فعالیت می کند.

سنجش فشار خون و سطح گلوکز از دیگر حالت هایی است که در ساعت های هوشمند وجود ندارد و طبق گفته slashgear فیت بیت در حالت تحقیق برای راه اندازی این قابلیت ها در ساعت های نسل جدید خود است که نیازمند ساخت حسگر های جدید خواهد بود.

حسگر جدید در ساعت فیت بیت برای شناسایی فشار خون بالا خواهد بود که یکی از مضر ترین و طبق گفته پزشکان جزو مرگ های خاموش است که در سراسر دنیا جان افراد زیادی را میگیرد، بخاطر همین اندازه گیری فشار خون یکی از مهم ترین و اساسی ترین کار ها برای افراد مسن است که نیازمند زمان و هزینه زیادی است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای شناسایی این بیماری باید یک دستگاه فشار سنج وجود داشته باشد که باید فرد نوع اندازه گیری آنرا بلد باشد و بتواند با آن کار کند، اما وجود چنین قابلیتی در ساعت های هوشمند نیازمند دانش خاصی نیست و هر کاربری می تواند به راحتی فشار خون خود را مورد سنجش قرار دهد.

حسگر جدید در ساعت فیت بیت

سامسونگ این قابلیت را در ساعت گلکسی واچ راه اندازی کرده اما همانطور که میدانید از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است و سنجش های دقیقی ندارد. روش کالیبراسیون سامسونگ به روش PWA است که به طور دقیق اندازه گیری نمی کند و کاربر را دچار اشتباهاتی می کند.

فیت بیت برای دسترسی به این موضوع و شناسایی فشار خون یک نسخه آزمایشی ایجاد کرده است که از کاربران دعوت کرده تا به صورت تستی در این آزمایش شرکت کنند تا با بررسی هایی که روی سنسور جدید این شرکت برای شناسایی فشار خون ساخته شده تا عملکرد نهایی این ساعت هوشمند را بسنجد و خروجی مناسبی از آن دریافت کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر