حشره کش هوشمند در CES2020 رونمایی شد

حشره کش هوشمند در CES2020 رونمایی شد

شاید شنیدن چنین خبری یک اتفاق بسیار خوبی باشد که از نمایشگاه CES2020 منتشر شده است و اشاره به دستگاه خانگی دارد که برای محافظت از بدن انسان در خانه درست شده است که بدن انسان ها را از نیش زدن حشره های ریز در امان نگه میدارد.

شرکت Bzigo یک سیستم لیزری طراحی کرده است که با دوربین مجهز به مادون قرمز کار می کند و قابلیت این را دارد که با دید هوشمندانه تمامی پشه ها و حشرات ریز و کوچک را در دید خود تشخیص می دهد و تمامی آنهارا بر اساس ترکیبات شیمیایی در یک نقطه جمع می کند.

بعد از عملیات انجام شده کاربر می تواند با نصب کردن حشره کش های برقی تمامی حشرات موجود در یک نقطه متمرکز را از بین ببرد و باعث می شود تا این ترکیب باعث از بین رفتن حشرات مزاحم از جمله پشه و انواع حشرات ریز و کوچک خواهد بود را از بین می برد.

حشره کش هوشمند جدید Bzigo دارای قابلیت بسیار جذابی می باشد که برای هر کاربری بسیار مفید و جالب می باشد و این ترکیب مادون قرمز همراه لیزر موجود یک حالت بسیار فوق العاده ای را به وجود می آورد که باعث می شود تا تمامی حشرات مزاحم در زمان استراحت شما دور شوند.

تکنولوژی به کار رفته شده در این محصول می تواند فناوری جدید بروز در دنیای فناوری و تکنولوژی محسوب شود که برای هر چه بهتر کردن این محصول می شود و یک حالت خاصی را به این فناوری می رساند که محبوب افراد زیادی در این نمایشگاه و بازار های مختلف خواهد بود.

حشره کش هوشمند در CES2020 رونمایی شد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حشره کش هوشمند Bzigo با قابلیت های جدید

این حشره کش قابلیت بسیار زیادی دارد، این دستگاه از فاصله ۸ متری با لیزر هوشمند خود توانایی های بسیار زیادی دارد و در کل می توانیم بگوییم این محصول کارایی بسیار زیادی خواهد داشت و گفته می شود یکی از پر فروش ترین محصولات بروز دنیای فناوری و تکنولوژی خواهد بود.

دستگاه حشره کش Bzigo به صورت وای فای داخلی کارایی خود را به صورت حرفه ای تر بهبود می دهد و گفته می شود این دستگاه به گوشی همراه کاربر از طریق اپلیکیشین همراه نصب می شود و این متصل شدن کارایی محصول را به صورت بالایی افزایش می دهد و قطعا جالب خواهد بود.

یکی دیگر از قابلیت های این دستگاه، فعال بودن همه ساعته این دستگاه می باشد که به کاربر این اجازه را می دهد که از طریق نرم افزار دستگاه را به یکدیگر متصل کنند و این وصل شدن به صورت ۲۴ ساعته فعال می شود و در تمامی ساعات شبانه روزی همیشه فعال بوده است و به کارایی خود ادامه می دهد.

حشره کش هوشمند Bzigo اولین دستگاه پشه یاب هوشمند دنیا می باشد که تا اواخر سال ۲۰۲۰ راهی بازار های جهانی خواهد شد. قیمت اولیه این دستگاه حدود ۱۷۰ دلار قیمت گذاری شده است و یک محصول بهداشتی فناوری نامیده می شود.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر