حضور P&G در CES 2020 : فناوری جدید در حوزه بهداشت

حضور P&G در CES 2020 : فناوری جدید در حوزه بهداشت

کنفرانس مطبوعاتی Proctor & Gamble در CES 2020 تمام شد و در آن محصولات بهداشتی زیادی و با قابلیت های بسیار متنوعی رونمایی شد که برای افرادی که در روزمره خود از آن استفاده می کنند بسیار جالب و تعجب آور بود.

در این کنفرانس محصولاتی بسیار جذاب و فوق العاده ای از جمله پوشک های دیجیتالی و مسواک های فنی معرفی شدند. در این کنفرانس این شرکت سعی بر این دارد تا با توجه بسیار زیاد روی محصولات و بخش های روزمره افراد در این رویداد حضور داشته باشد.

نام این شرکت از مخفف کلمات Oral-B ، Pampers ، Gillette گرفته شده است، این برند قصد بر این دارد که روی حوزه ای تمرکز کند که انسان ها به صورت روزانه با آنها سر و کار دارند و به نوعی یکی از کار های روزانه افراد محسوب می شود قرار است برنامه ریزی کند.

فیل دونکان مدیر ارشد طراحی محصولات این شرکت در کنفرانس مطبوعاتی گفت: یکی از دلایل حضور P&G در CES ۲۰۲۰ بکار گیری تجربیات مصرف کننده می باشد، این شخص همچنین اعتقاد دارد باید روی جذب مشتری تمرکز بیشتری شود و از استارتاپ های نو پا خواسته است تا این هدف و روش را پیش بگیرند.

همچنین این شرکت اعلام کرده است محصولات مختلفی را در این رویداد به نمایش خواهند گذاشت که قطعا برای افرادی که در روزمره از آنها استفاده می کنند تعجب خواهند کرد، این شرکت با تمرکز روی مشتری مداری و با ارائه محصولات مختلف بهداشتی قدم بزرگی در این راستا برداشته است و گفته می شود یکی از بزرگترین غرفه های این رویداد مربوط به این برند باشد.

حضور P&G در CES 2020 : فناوری جدید در حوزه بهداشت

حضور P&G در CES 2020 با محصولات متنوع

این شرکت یک ریش تراش برقی در رویداد سال گذشته رونمایی و معرفی کرد و امسال نیز قصد دارد تا یکی از همین محصولات را در این رویداد به نمایش بگذارد و تنها تفاوتی که امسال با گذشته داشته است این می باشد که بازدیدکنندگان می توانند از این ریش تراش به صورت حضوری از آن استفاده کنند.

علاوه بر محصول بالا، یک اختراع دیگر از سوی این شرکت معرفی شده است که می توان به پوشک هوشمند اشاره کرد که بعد از خیس شدن پوشک به والدین کودک که به یک نرم افزار جانبی متصل شده است خبر می دهد و میزان خرابی را به والدین کودک به صورت آمار منتشر می کند.

این برند محصولات بسیار زیادی را درمورد بهداشت تولید و اختراع کرده است که همه آنها را به صورت یکجا و در یک غرفه به نمایش در خواهد آمد و گفته می شود که این محصولات توانایی جذب بازدید کننده بسیار زیادی را دارد. حضور P&G در CES 2020 یکی از اتفاقات بسیار مهم این شرکت محسوب خواهد شد و باید منتظر ماند و دید که چه محصولات دیگری از این شرکت رونمایی خواهد شد.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر