حق ثبت اختراع اپل : رونمایی آیفون ها ممکن است طبق برنامه باشد

طبق یک گزارش اخیر، یک حق ثبت اختراع اپل با شماره پرونده ۲۰۲۰۰۱۰۴۰۲۱  اخیرا در وب منشر شد. این حق ثبت اختراع حاکی از آن است که اپل نه تنها می خواهد که آیفون از عملکرد اولیه ضد آب برخوردار باشد، بلکه می توان از به صورت عادی از آیفون در زیر آب استفاده کرد. از اطلاعات، حق ثبت اختراع جدید مربوط به رابط کاربری محیط زیر آب است.

رابط کاربری زیر آب

حق ثبت اختراع جدید اپل یک رابط کاربری ساده شده را برای استفاده در زیر آب به ارمغان می آورد

در پرونده “رابط کاربری زیر آب” از حق ثبت شماره ۲۰۲۰۰۱۰۴۰۲۱ ، اپل می گوید اگر کاربران بخواهند از دستگاه زیر آب استفاده کنند، باید هنگام ورود به آب، کنترل های مربوط به دستگاه را تا حد امکان ساده کنند.

اپل در ثبت اختراع گفت: روش های موجود اغلب به رابط های کاربری خسته کننده تری نیاز دارند که ممکن است شامل چندین کلید و جزئیات رابط بی ربط باشد. این روش موثر است و طراحی رابط کاربری را ساده می کند. رابط کاربری به گونه ای طراحی شده است که استفاده از وسایل الکترونیکی را برای کاربران زیر آب آسانتر می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این فشار شناختنی رابط دستگاه الکترونیکی را هنگام استفاده از کاربر در زیر آب کاهش می دهد. این کارایی، کارایی مربوطه را هم بهبود می بخشد.علاوه بر این، این فناوری می تواند باعث کاهش استفاده از پردازنده و باتری شود و از ورود اضافی کاربر جلوگیری کند.

علاوه بر این، توضیحات ثبت اختراع می گوید: دستگاه تحت این طرح جدید شامل یک یا چند ژنراتور خروجی لمسی “…” کاربران می توانند با حرکت سطح حساس به لمس به صورت عموی در زیر آب، تولید خروجی لمسی را انتخاب کنند.

استفاده از دستگاه معمولا در زیر آب امکان پذیر است. به طور خلاصه، وقتی کاربر از دستگاه زیر آب استفاده می کند، کل رابط کاربری ساده تر خواهد شد.این به طور خودکار مراحل ورودی یا حذف راحت تر خواهد داشت. در عین حال، دستگاه می تواند وضعیت را بعد از استفاده از طریق لرزش نمایش دهد.

با این وجود این فقط یک حق ثبت اختراع است و هیچ علامتی مبنی بر اینکه اپل این ویژگی را در آیفون های آینده خود استقاده خواهند کرد وجود ندارد. با این حال، این ویژگی و قابلیت ارزش آن را دارد که به دنبال و منتظر آن باشیم. گذشته از این اکنون ما هیچ کاری غیر از این که اخبار و نشت ها را دنبال کنیم تا خبری از این ویژگی بشنویم نمی توانیم بکنیم. ما هم اگر کوچکترین خبر از این ویژگی به دست آوریم مطمئن باشید که در اولین فرصت برای شما عزیزان هم ارائه خواهیم داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع ITHome

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر